(Kale Boya), CAMSIVA ile camın parlaklığını mekanlara taşıyor…

Kale Boya, Türkiye’de ilk kez geliştirdiği “Camsıva”, camın parlaklığı ve ışıltısını, dekoratif sıva ile buluşturarak iç ve dış mekanlara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Son yılların en yenilikçi ürünlerinden biri olan “Camsıva”, içerdiği cam parçacıkları sayesinde, uygulandığı mekanlarda hareketli ve ışıltılı görüntüler yaratıyor.  İç ve dış cephelerde, kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yeni yüzeylerin yanı sıra, ahşap, pleksiglas, pütürlü cam ve eski boyalı yüzeylere uygulanan “Camsıva”; suya dayanıklı olduğu gibi, yüksek su buharı geçirgenliği ile binaların nefes almasını sağlıyor. Aşırı soğuk veya sıcak, yağmur, kar, nem gibi ağır hava şartlarından etkilenmeyen “Camsıva”, aynı zamanda kabarmayan ve çatlamayan yapısıyla öne çıkıyor.

“Camsıva”, cam parçacıklı yapısından dolayı aydınlatma ile bütünleşerek tasarımcı için değişik mekanlara özel olanaklar sunuyor. Alışılmış sıva ve boya ürünlerinden farklı yapısıyla etkili sonuçlar veren “Camsıva”, yurt içinde ofis, restoran, mağaza, otel ve eğlence mekanları gibi farklı alanlarda kullanıldığı gibi, ışıltılı görüntüsünden dolayı yurt dışında da çeşitli projelerde tercih ediliyor.

Her mekana uyum gösteren hazır renkli sıva

Farklı renk alternatifleri “Camsıva”nın her mekana uyum gösteren sıra dışı bir ürün olmasını sağlıyor. Grinin tüm tonlarını içeren renkleriyle “Camsıva”, siyahın çekici gizemini ve beyazın ışıltılı masumiyetini yüzeylere taşıyor. Taşlardan ve madenlerden aldığı renkleri camın parlaklığı ile buluşturan sarı ve kırmızı tonları tasarımlara da doğallığı yansıtıyor.  “Camsıva”, daha canlı renkleri tercih edenler için oluşturulan pembe tonlarından, yeşilin farklı tonlarına uzanan geniş renk seçeneğiyle yaşayan mekanlar yaratıyor.

Detaylı bilgi için: www.kalekim.com