(GERFLOR) Ödülünü ŞİŞLİ MEMORIAL HASTANESİ kazandı…

4 aylık bir süreç sonunda, 38 ülkeden 160 projenin katılımıyla gerçekleşen en iyi Gerflor uygulamasının seçildiği “Job Reference Award” sahiplerini buldu. Oylama sonucunda Türkiye’den Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü projesi ikincilik ile ödüllendirildi. Memorial Hastanesi tarafından proje yönetimi hazırlanan projede, hastanenin girişi, resepsiyon, bekleme salonları ve koridorlarda Gerflor ürünleri kullanıldı.

Gerflor, ilkini 2015 yılında düzenlediği “Job Reference Award” ile projelerinde Gerflor ürünleri kullanan müşterilerini ödüllendiriyor. 2016 yılında ikincisi gerçekleştirilen, 38 ülkeden 160 projenin katıldığı ve 4 aylık bir süreç sonunda global oylamayla en iyi Gerflor uygulamasının seçildiği yarışmada Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü projesi ikincilik ile ödüllendirildi. Finale kalan 20 proje arasından jürinin belirlediği en yaratıcı ilk 3 proje şunlar oldu:

1’ncilik ödülü: A. Pugliese Hastanesi (İtalya)
2’ncilik ödülü: Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü (Türkiye)
3’ncülük ödülü: Olimpik Eğitim Merkezi (Polonya)

Şişli Memorial Hastanesi Pediatri Bölümü uygulamasında giriş, resepsiyon, bekleme salonları ve koridorlar olmak üzere toplam 200 metrekarelik alanda Taralay UniComfort ve Taralay Impression Comfort ürünleri kullanıldı. Yüksek aşınma dayanımına sahip Taralay ürünleri Protecsol yüzey koruma kürüyle ömrü boyunca cila gerektirmiyor; aynı zamanda çok iyi ses izolasyonuna, yenilikçi tasarım ve geniş renk seçeneğine sahip.

Yaktaş, Hijyenik Ürünleriyle Sağlık Yapıları Zeminlerinin Vazgeçilmezi

Yaktaş çok önemli projelerde mimarların çözüm ortağı olmaya ve zeminler söz konusu olduğunda en yetkin uygulamaları gerçekleştirmeye devam ediyor. Sağlık sektöründe çok önemli projelerin zemin çözümlerini sağlayan Yaktaş, temsil ettiği ürünlerin geniş renk ve desen olanaklarıyla sağlık mekânlarında her alanı özelleştirmek için çözümler sunuyor. Leke tutmayan, hijyenik, kolay temizlenen ürünleriyle, mekanlara teknik performans sağlarken, kullanıcıların sağlığını ve çevreyi de koruyor.


Yaktaş:
Yaktaş, 22 senelik tecrübesi, vinil, dokuma vinil ve karo halı zemin döşemelerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle estetik ve işlevselliği bir araya getiren çözümler sunuyor. Sektörün hijyenik, tasarım odaklı ve dayanıklı zemin çözümleri üreten öncü markaları Gerflor, Fitnice, Mannington Carpets, Toucan-T Plank X, Bentzon Carpets’ın Türkiye temsilciliğini yapan Yaktaş, ülkenin her köşesine yayılmış uzman satış ağı ve güçlü stok yapısıyla acil ihtiyaçlara hızla cevap veriyor. Benzersiz renk, doku ve desen seçeneklerinin bir arada görülebileceği ürünler, mimarların ve malzeme seçicilerin buluşma noktası Yaktaş Showroom’da incelemeye sunuluyor.