(still44), Seramik EL YAPIMI Mutfak ve Banyo Ürünleri ile YENİ Bir Sektör Yaratıyor!

Binyılların Mirası” sloganıyla tüketicisine geçmişten geleceğe davette bulunan Stil44, 25 yıllık deneyimle ürettiği sıra dışı el emeği seramik banyo mutfak ürünlerini piyasaya sürdü. Elişi seramik karolar ve lavaboları ilk defa tüketici ile buluşturan  Stil44, bunun gururunu  yaşıyor.

Mimar Ayşe Elçi tarafından 1992 yılında kurulan Step Mimarlık’la başlayan Stil44’ün deneyim öyküsü, 1999 yılında Step Collection markasıyla ve 2012’de bünyesine eklediği Step Sanat Atölyesi ile sürdü. Tüm bu deneyimlerin ardından Stil44 markasını hayata geçiren firma, seramikle ahşabı, geçmişle geleceği bağlayan özgün çalışmalarıyla, yaşadığınız mekânlarda fark yaratıyor.


Kişiye ve mekana özel çalışmalarında yapılabildiği mutfak banyo serisine yurtdışından taleplerin de çok olduğunu belirten markanın yaratıcısı mimar Ayşe Elçi “ yeni koleksiyon ile dekorasyona farklı bir soluk getirmeyi hedefledik ve ürünlerin hem yurtiçi hem de yurtdışında beğeniyle karşılanmasından çok memnun olduk,   yeni tasarımlarımıza bu motivasyonla  devam edeceğiz” diyor.

1486152362_ay__e_duygu_el__i
Ayşe Elçi

Toprak, hava, su ve ateş en önemli elementler insan eli ile buluşuyor

Stil44 markasının ortaya çıkış öyküsü de en az ürünleri kadar sıra dışı. İnsanın dünya üzerindeki varlığının en önemli yapıtaşı olan toprak, hava, su ve ateş dörtlüsünün buluşmasına insan elinin dokunuşuyla ortaya çıkan seramik sanatı,markanın birinci 4’ünü sembolize ediyor. Merak eden ve arayan insanın dünyadaki varlığını daha geniş alanlar üzerinde denemeye başlamasıyla kuzey, güney, doğu ve batıya doğru yürüyüş öyküsünü ise markanın diğer 4’ü anlatıyor. Yani Stil44, insanlık tarihinin binyıllardır süren serüvenini özümseyerek, bu felsefesini ürünlerine yansıtıyor ve binyılların mirasını sizinle buluşturuyor. Doğanın ikramlarını, doğaya saygılı bir bakış açısıyla buluşturan Stil44, seramik ve ahşabın uzun öyküsünü yaşam alanlarına taşıyarak, hemen herkesin ulaşabileceği yakınlıkta öznel düşler kurguluyor.

Yarattığı koleksiyonda ahşapla seramiğin mükemmel uyumunu yakalayan, ürün gamında bulunan el yapımı lavabolardan, banyo mutfak karolarına, küçük mobilya grubundan aksesuara kadar geniş bir perspektifle üretim yapan firmanın web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin www.stil44.com


Step Mimarlık:
Step Mimarlık 1992 yılında Mimar Ayşe Elçi tarafından İstanbul’da kurulmuştur ve 1999 yılından bugüne İzmir’de Step Collection markası ile dekoratif seramik üretimi yapmaktadır. Binyılların mirası seramik sanatını, günümüz modern yaklaşımıyla buluşturan Step Collection, özgün tasarımları ve yüksek kaliteli üretim anlayışıyla pek çok projede başarıyla yer almıştır.

Step Mimarlık , 2016 yılında ‘stil44’ markası ile ahşap ve seramiği buluşturarak, mobilya sektörüne özgün ürünler tasarlamaya başlamıştır. Seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinerek hazırladığı koleksiyonunda; tamamı konusunda eğitim görmüş tecrübeli ekibi ile mobilya aksesuarlarının yanı sıra, elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panoları ile pek çok özgün tasarıma imza atmakta, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında çalışmalarına devam etmektedir.

www.stil44.com
Online Satış | stil44.net
İnstagram| http://instagram.com/stil44_