(Terraco)’dan Mermer Görünümlü Boya: Antique Stucco

Trendleri belirlemede öncü marka Terraco’nun Türkiye pazarına sunduğu mermer desenli iç cephe boyası Antique Stucco sektör için farklı bir alternatif.

Terraco’nun Venedik tarzı diye adlandırdığı Antique Stucco boyası ile mekanlarınızda doğal taşın gerçek ve sıcak atmosferini elde edebilirsiniz.

Yaşam alanlarında seçkin bir tarz elde etmenize yardımcı olan Antique Stucco, iç cepheden tavana, duvardan yapının kolonlarına kadar geniş bir alanda uygulayabileceğiniz akrilik esaslı, birçok renk alternatifi olan bir ürün.

Antique Stucco yüzey üzerindeki kılcal çatlakları ya da küçük hataları kapatmada yardımcı olurken, çevre dostu ve ekonomik bir çözüm olması ile de dikkat çekiyor.

Terraco’nun mermer görünümü elde etmenize yardımcı olan Antique Stucco boyası, restaurant, otel lobileri, galeri gibi mekanlar için ideal bir çözüm ortağı.


TERRACO:
Ülkemizde 28 yıl önce kurulmuş olan, dünyada bu yıl 35. yılını kutlayan ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olan TERRACO A.Ş., tüm üretimini TS EN, TSEK, EOTA, BBA ve NSAI standartları kapsamında gerçekleştirmektedir.

Boya ve Yapı Kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Terraco Türkiye’nin mevcut ürün gamında iç ve dış boyalar, dış cephe kaplamaları, dekoratif boyalar, ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım sistemleri, spor saha boyaları, yapı kimyasalları gibi ürünlerin yanısıra çatlak köprüleme konusunda yapısal çözüm getiren derz dolgu macunları, elastomerik boyaları ve ahşap, seramik, taş vb. cephelere alternatif olarak sunulabilecek daha ekonomik, daha kolay uygulanabilen boyaları bulunmaktadır.