(Doğtaş)’a İSMOB Fuarı’ndan 2 ödül…

Doğtaş, fuarda toplam 1.000 metrekarelik iddialı standı ve yeni koleksiyonlarıyla İSMOB Tasarım Yarışması’nda 2 ödülün sahibi oldu. Doğtaş, “Genç Odası” ve “Yemek Odası” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla fark yaratan ve sektöründe ilk kez Ar-Ge ve Tasarım Merkezi’ni hayata geçiren Doğtaş, TÜYAP’ta 10 Ocak Salı günü başlayan ve 15 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek olan İSMOB Fuarı’nda aldığı tasarım ödülleriyle yine başarısını kanıtladı.

Doğtaş Genel Müdürü Ersin Serbes“2017’de Doğtaş Kelebek olarak güçlü bir büyüme hikayesi yaratacağız. Yılın ilk günlerinde gerçekleşen İSMOB’ta aldığımız ödüllerle bu başarı hikayesinin startını da vermiş olduk. Yıllardır Türkiye’nin en beğenilen mobilya markaları arasındayız. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100’ listesine de mobilya sektöründen giren tek şirket biziz. Müşteri odaklı yatırımlarımız ve yenilikçi tasarım anlayışımız beraberinde başarıyı da getiriyor. Bu yıl da 2 ödülle başarımızı taçlandırdık” dedi.

Doğtaş Kelebek Tasarım ve AR-GE Direktörü Yılmaz Seber“2017’nin tasarım trendleriyle hayata geçirdiğimiz koleksiyonlarımız İSMOB 2017’de ilk kez görücüye çıktı ve ziyaretçilerden tam not aldı. İSMOB kapsamında düzenlenen Tasarım Yarışması’nda aldığımız ‘Genç Odası’ ve ‘Yemek Odası’ kategorilerindeki 2 ödül bunun en önemli göstergesi oldu. Müşterilerimizi dikkatle izleyip onların ihtiyaç ve beklentilerini iyi analiz ediyoruz. Ürünlerimizi bu analiz sonuçlarına uygun olarak tasarlıyoruz.  Kendimizi yeniliklere ve değişime uydurarak, etkilerini koleksiyonlarımıza da yansıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Doğtaş’ın İSMOB 2017 Tasarım Yarışması’nda kazandığı ödüller:
Doğtaş Monarch Yemek Odası İkincilik Ödülü
Doğtaş Batman Genç Odası İkincilik Ödülü