(Stil44): Deneyimle Büyüyen Binyılların Mirası…

Ahşap ve seramikle bütünleşmiş tamamen el yapımı ürünlerle Stil44, 25 yıllık deneyimi, özgün tasarımları ile dekorasyona yeni bir soluk getiriyor.

Mimar Ayşe Elçi, 1992 yılında Step Mimarlık’ı kurduktan sonra 1999 yılında Step Collection markasını yarattı. Tasarımlarıyla kısa zamanda seramik dekoratif aksesuarda söz sahibi oldu.

2012’de bünyesine eklediği Step Sanat Atölyesi ile yıldan yıla büyüyen firma, yeni markası Stil44 ile 2017 yılına iddialı giriyor. Slogan olarak “Binyılların Mirası”nı kullanan Stil44, dünya ve insan için olmazsa olmaz dört maddenin; yani toprak, su, ateş ve havanın birleşmesine insan eli değerek oluşturulan seramik sanatının binyılların ötesinden günümüze, bugünden de geleceğe armağan olduğunu vurguluyor ve özgün ürünlerini bu felsefe ile yaratıyor.

Markanın yaratıcısı mimar Ayşe Elçi ve ekibi, seramik ve ahşabın uzun öyküsünü yaşam alanlarına taşıyarak, hemen herkesin ulaşabileceği yakınlıkta öznel düşler kurguluyorlar. Küçük mobilya grubu, dekoratif duvar panoları, dekoratif aksesuarlar, seramik karo ve elişi lavabolar ile çeşitlendirilen ürün gamı, tüm dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanıyor. Yaratılan özgün tasarımlar; dekorasyon tutkunları başta olmak üzere, inşaat firmaları, mimarlar, iç mimarlar ve dekoratörler için mükemmel çözümler sunuyor.

Stil44, seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinmiş.

Dekorasyonda kimlik oluşturmaya yönelik tasarım çalışmaları ile kişiye, firma kimliğine ve talebe özel üretim yapabilme esnekliğine sahip olan firma, yarattığı markayı her gün daha yukarı taşımaya kararlı.

El işçiliği ile özenle yapılan üretim, kalite kontrolünden sonra, her bir üretim için hazırlanan farklı ambalaj ve etiketleme sistemi ile satışa sunuluyor. Çok yakında bu özel koleksiyona, seçkin mobilya ve dekorasyon mağazalarından ulaşmak mümkün olacak.


Step Mimarlık İnş.Dek.Hiz.San. ve Tic. Ltd. Şti.:

Ayşe Elçi
Ayşe Elçi

Step Mimarlık 1992 yılında Mimar Ayşe Elçi tarafından İstanbul’da kurulmuştur ve 1999 yılından bugüne İzmir’de Step Collection markası ile dekoratif seramik üretimi yapmaktadır. Binyılların mirası seramik sanatını, günümüz modern yaklaşımıyla buluşturan Step Collection, özgün tasarımları ve yüksek kaliteli üretim anlayışıyla pek çok projede başarıyla yer almıştır.
Step Mimarlık , 2016 yılında ‘stil44’ markası ile ahşap ve seramiği buluşturarak, mobilya sektörüne özgün ürünler tasarlamaya başlamıştır. Seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinerek hazırladığı koleksiyonunda; tamamı konusunda eğitim görmüş tecrübeli ekibi ile mobilya aksesuarlarının yanı sıra, elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panoları ile pek çok özgün tasarıma imza atmakta, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında çalışmalarına devam etmektedir.

Detaylı bilgi için: www.stil44.com | www.stepcollection.com | www.stil44.net | www.sevgilievim.com