(Seramiksan)’dan BURN WOOD ve BRICK

Türkiye’de seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, doğanın saflığından ilham alarak tasarladığı Burn Wood ve Brick serilerini kombinleyerek modern yapılara ahşap ve tuğla dokusunun sıcaklığını getiriyor.

Doğada daha fazla yeşil için ahşap dokusunun birebir seramiğe yansıdığı Burn Wood serisi doğanın sade ve huzur veren halini yaşam alanlarına taşıyor. Banyo mutfak gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılabilen ahşap dokulu seri, 15×90 ebatında gri, kahve ve kızıl renk seçeneklerinde üretiliyor. Mat ve rölyef yüzeyli Burn Wood serisi estetik olarak gerçek ahşap malzemenin bütün avantajlarını sağlarken, sırlı granit malzemenin dayanıklılığını da beraberinde getiriyor.

Seramiksan Brick serisi ise tuğla görünümünün verdiği sıcaklık ve doğallıkla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Evinde doğal bir hava estirmek isteyenlerin tercihi Brick serisi, yaydığı enerjiyle samimi bir atmosfer sunuyor. Beyaz, bej, gri, cotto, antrasit renk seçenekleri sunan seri 30×60 cm ebatında üretilirken iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılıyor.

Hayallerdeki mekanları hayata geçirmek için özel tasarımları ile fark yaratan Seramiksan, ağaçların eşsiz huzurunu yansıttığı Burn Wood ile Brick serisini kombinleyerek mekanlarda ahşap ve tuğla görünümünün sıcak ve samimi uyumunu yakalıyor.

Detaylı bilgi için: www.seramiksan.com.tr