(TELESET)’ten 2017 Trendleri!

TELESET, klişelerin dışında, kendine özgü mobilyaları ve renkli tasarımlarıyla 2017 mobilya trendlerini evlerinize getiriyor.

Modern ve minimalist çizgilerde mobilyalar tasarlayan TELESET, pastel tonların yer aldığı yeni koleksiyonuyla 2017’nin mobilya trendlerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Mobilyada önümüzdeki yıl bahar renklerinin etkisini artırdığı görülürken, country tarzı ön plana çıkıyor.

1481814012_teleset__pameah_k____e__1_

TELESET’in yeni koleksiyonunda mavi, pembe, fuşya, beyaz, turkuaz, patlıcan moru gibi pastel tonlar yer alırken, arkadya, meşe ve ceviz gibi doğal ahşap görünümü ve hissi veren mobilyalar evinize dekoratif şıklık getiriyor.

Yemek odaları, TV üniteleri, genç odaları, yatak odaları ve oturma gruplarıyla fark yaratan TELESET, evinizi kendi stilinize göre tasarlamanıza da olanak sağlıyor. Soğuk ve sıcak renkleri birlikte kullanarak, kendi tarzınıza hitap eden mekanlar yaratabilirsiniz.

1481814031_teleset_cornell_oturma_grubu

 

Zarif ve modern çizgilere sahip masalar, sandalyeler, kitaplıklar ve ihtiyaca göre artabilen kapak sayılı dolaplar tüketicilerin ihtiyaçlarına göre mobilyalarla ahenk oluşturabilecek şekilde tasarlanıyor.

Her evi kendine özgü bir dünya haline getiren TELESET, ihtiyaca göre uygun fiyatlı mobilya alternatifleriyle evlerde yaşam kalitesini artırıyor.