(Sur Çelik Kapı) ile yeni yılda ‘KIRMIZI’ya KAPI açın…

Farklı tasarımları ve yenilikçi bakış açısıyla çelik kapı sektöründe ilklere imza atan Sur Çelik Kapı, fonksiyonellik, güvenlik ve görselliği bir bütün olarak sunduğu Smart ile modern bakış açısını evlerinize taşıyor. Beş eksene sahip küresel modeliyle evlerde üç boyutlu tasarımın güzelliği yansıtan Smart, ev dekorasyonlarında yılbaşı havasını yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Sur Çelik Kapı, yeni yıla modern bakış açısıyla tasarladığı Smart Serisi ile giriyor. Fonksiyonellik, güvenlik ve görselliği bir bütün olarak sunan Smart Serisi, beş eksene sahip küresel modeliyle evlere üç boyutlu tasarımın güzelliği yansıyor. Tasarımında gücün ve mutluluğun sembolü kırmızının kullanıldığı seri, kendine özgü tasarımıyla ezberleri bozmaya geliyor.

Canlılık ve dinamizmin rengi; kırmızı

Evinde sıradanlıktan uzak, özgün alanlar yaratmak isteyenlerin karşısına bambaşka bir tasarımla çıkan Sur Çelik Kapı, mdf üzeri polivinil kaplama ve lake olarak geliştirdiği Smart modelini sıcak ve lüks olarak betimliyor. Canlılık ve dinamizmin rengi kırmızının kullanıldığı Smart, evlerde sıradanlığa meydan okuyor.

Her açıdan mükemmel ve şık olarak tanımlanan Smart Serisi, 14’lü merkezi kilit sistemiyle üst seviye güvenlik sağlarken, mekanlara derinlik katmak için geliştirilen beş eksene sahip küresel modeliyle, evlere üç boyutlu tasarımın güzelliğini yansıtıyor.