5. ULUSLARARASI İSKELE KALIP FUARI başlıyor!

5. Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı, 12-15 Ocak 2017 tarihleri arasında 9. ve 10. Hall’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Sektör profesyonellerinin tüm eksikliklerinin tamamlanması için fırsat yaratan İskele Kalıp Fuarı, güvenlikli iskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını aynı çatı altında toplayacak. Ayrıca T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile 13-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek “İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi” ile de Türkiye’deki iş kazalarının ve güvenlik açıklarının altı çizilecek.

Demos Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşecek olan 5. İskele Kalıp Fuarı’nda bu yıl hedef bölge İran ve Afrika olacak. Bu pazarlardan gelecek satın alma heyetleri fuar katılımcı firmalarıyla bir araya getirilecek. Özellikle İran’a uygulanan ambargonun belirli ölçülerde kaldırılmasıyla birlikte ortaya çıkacak iş hacmi, sektörün var olan pazar payını arttırmasına olanak sağlayacak. Sektör profesyonellerinin tüm eksikliklerinin tamamlanması için fırsat yaratan İskele Kalıp Fuarı, iskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını aynı çatı altında toplayacak.

Sektörün bütün paydaşlarının bir arada olacağı Fuar, en son yenilik ve teknolojilerin yanı sıra düzenlenecek olan sektörel etkinlikler ile önümüzdeki dönemde sektörün en önemli buluşma noktası olacak.

5. İskele ve Kalıp Fuarı iki önemli zirveye ev sahipliği yapacak

Demos Fuarcılığın, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile ikincisini düzenlediği “İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi” sektör profesyonellerini aydınlatmak, bilgilendirmek ve yön göstermek amacı ile 13-15 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Pamukkale Salonu’nda gerçekleşecek. Zirvede, Türkiye’de iş kazalarının en çok yaşandığı sektör olan inşaat ele alınacak.

Ayrıca EPSDER (Polistren Üreticileri Derneği) ve DİMDER (Doğal İzolasyon Malzeme Üreticileri Derneği) desteğiyle 13 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek olan “Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama ve Yalıtım Zirvesi”, yalıtım ve mantolama sektöründe ülkemizin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerini, bayileri ve distribütör firma yetkililerini ağırlayacak.

Katılımcılara sektörle ilgili ticari fırsatların içerisinde olma, marka bilinirliğini artırma ve pazar payını koruyarak yeni işbirliklerine imza atma imkanı verecek olan Fuar hakkında ayrıntılı bilgi ve fuar davetiyesi almak için:
http://demosfuar.com.tr/fair/17
http://scafformexpo.com/