(Zehnder)’den CHARLESTON aynalı radyatör…

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in 3 milyondan fazla uygulama seçeneğiyle sunulan Charleston modeli, aynalı versiyonuyla yaşam alanlarına hem estetik hem de fonksiyonellik katıyor.

Üretiminde lazer teknolojisi kullanılan ve sınırsız boyutsal özgürlük vadeden ve Zehnder Charleston radyatör, 700 farklı renk ve yüzey seçeneğinin yanında aynalı modeliyle de fark yaratıyor. Yaşam alanında yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlar arayanların tercihi olan Zehnder Charleston’un aynalı modeline, isteğe bağlı olarak bir raf da monte edilebiliyor.

Klasik ve şık tasarımıyla her ortama uyum sağlayan Zehnder Charleston, aynasıyla mekanlara derinlik katıyor. Yüksek ısıtma kapasitesi ile eski veya yüksek binalarda da mükemmel sonuç veren Zehnder Charleston’un aynalı modeli, pratik temizlik sağlayan özel tasarımlı koyun yünü fırçası ile birlikte sunuluyor.


Zehnder Hakkında:

1890 yılında mekanik atölye olarak kurulan Zehnder, 1923 yılında Zehnderli markası ile hafif motosiklet üretimiyle faaliyete geçti. İsviçre’de 1930 yılında, Avrupa’nın ilk çelik radyatörü olan Zehnder Charleston’u üreterek sektöre adım atan Zehnder, o güne kadar sadece döküm radyatör üretilen pazara değişmeyecek bir yenilik getirerek gücünü ilk andan itibaren hissettirmeye başladı. 1954 yılında, güneşle aynı ısıtma prensibiyle çalışan radyant tavan ısıtma-soğutma sistemlerinin üretimine başlayarak sektöre farklılık getirdi.

Sektörde yenilikçi sıfatı ile tanınan ve 1980’li yıllarda sektörü banyo radyatörü, havlu radyatör konsepti ile tanıştıran Zehnder, 2000’li yıllarda da havalandırma sistem ve çözümlerini portföyüne katmış, 1930 yılından beri de tubuler radyatör pazarında tüm dünyada liderliğini devam ettirmektedir. Günümüzde Zehnder Group 3000’den fazla çalışanı, 15’e yakın üretim tesisi ile 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.