(BLANCO)’dan yeni eviye modeli CLARON

Özgün tasarımlarıyla mutfakları hayal gücünün dokunduğu en özel alanlar haline getiren BLANCO, yeni CLARON 550/200-U modelini tanıttı. Eviye ve armatürün dünyaca ünlü markası BLANCO’nun ödüllü tasarım ekibi SteelArt konseptli tasarım, estetik ve fonksiyonellik arasında olağanüstü bir denge kuruyor.

Yeni BLANCO CLARON 550/200-U eviye, SteelArt koleksiyonunun en seçkin parçalarından biri olarak geliştirildi. Armatürler, kişiye özel tasarlanan tezgahlar ve ustalıkla hazırlanmış paslanmaz çelik aksesuarlar; modeli farklı bir yere koyuyor. En az 80 cm genişliğindeki alanlara rahatlıkla monte edilebilen ürün, 10 mm köşe yarıçapına sahip.

Modelin, paslanmaz çelik damlalık ve süzgeç, ahşap ve cam olarak tercih edilebilen kesme tahtası gibi opsiyonel olarak sunulan aksesuar alternatifleri de bulunuyor. Yıkama ve durulama için geniş hazneye ihtiyaç duyanlara olduğu gibi, daha küçük boyuttaki ikinci haznesiyle yiyecekleri yıkamak ve kolayca hazırlamak isteyenlere de hitap eden BLANCO CLARON 550/200-U mutfaklarda geçirilen her anı keyfe dönüştürüyor.

BLANCO markası ve ürünleri, ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesi ile Türkiye mutfaklarında yerini alıyor.

Detaylı bilgi için: www.blanco.com.tr