(Sany) YENİ Ürünleriyle Pazarı Canlandıracak!

Uluslararası firmaların geliştirdiği yenilikleri Türkiye pazarına sunarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen ASCENDUM Makina, başarılarına devam ediyor. Dünya çapında kalitesiyle ün salan SANY fore kazık makinaları ASCENDUM’un ürün portföyüne ekleniyor.

İş makinaları sektörünün lider markaları arasında yer alan SANY, üretim ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar ve terminaller de dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesinde hizmet veriyor. Türkiye’deki fuarlarda da sıkça boy gösteren Çin menşeli markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten ASCENDUM Makina, SANY’nin satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye pazarına ulaştırıyor. Yaklaşık 2 yıldır 60 tondan 650 tona kadar sınıflanan SANY paletli vinçlerin satışını gerçekleştiren ASCENDUM, bu yıl yüksek kalite standartlarına sahip SANY ürünlerini çeşitlendirme hazırlığında. Sektörün önemli oyuncularının tercih ettiği markanın fore kazık makinası, ASCENDUM tarafından Türkiye pazarına getirilen yeni bir ürün olarak öne çıkacak.

SANY her zaman talep edilen kalite

SANY, ASCENDUM Makina tarafından sağlanan yaygın ve kaliteli servis ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında sektörün önemli markalarından biri. Ürettiği makinalar ürün kalitesi, performans ve kullanım aşamasında müşterilerini asla hayal kırıklığına uğratmıyor. Gelen yorumların her zaman olumlu olduğunu söyleyen ASCENDUM Makina SANY Türkiye Satış Müdürü Alper Kaya, bunun SANY ile yaptıkları işi de olumlu etkilediğini söylüyor. Türkiye pazarının özel bir pazar olduğunu belirten Kaya, SANY’nin de bu yaklaşımla hareket ettiğini şu sözlerle ifade ediyor: “Bir sene boyunca birçok SANY yetkilisi geldi, şantiye ziyareti yaptı, ürünleri inceledi. Müşteri talepleri doğrultusunda üründe bir takım tasarım değişiklikleri yapıldı. Yaklaşık 2-3 senedir SANY paletli vinçleri satıyoruz ve bugüne dek performans, kullanım ya da çıkabilecek sorunlarla ilgili hiçbir olumsuz geri dönüş almadık.”

Alper Kaya
Alper Kaya

ASCENDUM güvencesiyle Türkiye’de

SANY iş makinaları sektöründe yakından tanınan bir marka olarak göze çarpıyor. SANY’nin çok ciddi adetlerde üretim yaptığını ve ürün kalitesinin çok yüksek olduğunu söyleyen Kaya “SANY fore kazık makinası alanında özellikle Ortadoğu Asya, Çin ve Hindistan’da yüzde 40-45 gibi bir pazar payına sahip. Bu gerçekten çok ciddi bir oran” diye ekliyor. Bu yıl SANY fore kazık makinalarının Türkiye distribütörlüğüne de başlayacak olan ASCENDUM Makina, pazara ciddi bir dinamizm getirmeyi hedefliyor. İlk makinanın henüz gelmeden satışının gerçekleştiğini belirten Kaya, müşterilerine artık farklı bir ürünle hizmet verebilmenin kendilerini teşvik ettiğini dile getiriyor ve “Bizim bu konuda satış sonrası vereceğimiz destekle, tutarlı politikalarımızla, neden ve sonuçlarını anlatan yaklaşımımızla farklı olacağımızı düşünüyorum” diyerek Türkiye’de sahip oldukları büyük potansiyele işaret ediyor.


ASCENDUM Makina Hakkında:

Ascendum Makina; altyapı projelerinde, yol yapımı projelerinde, inşaat ve madencilik sektöründe kullanılan Volvo İş Makinaları, Terex marka ridid kamyonlar, Sandvik Mobil Kırma ve Eleme Üniteleri, Terex beko loader, SDLG lastikli yükleyiciler ve graderler (Volvo’nun bir diğer markasıdır), SANY paletli vinçler ve fore kazık makinaları, CP hidrolik kırıcılar ve ışık kulleleri ile MB marka kırıcı kova ve eleme sistemlerinin Türkiye temsilcisidir. Yüksek kalite standartlarına sahip Volvo, Sandvik, SANY, TEREX ve Chicago Pneumatic satış ve satış sonrası hizmetleri Ascendum Makina tarafından tüm Türkiye geneline yayılmış olan geniş yedek parça ve servis aracılığı ile özenle sağlanmaktadır.