Bosch GWS 750 Professional AVUÇ TAŞLAMA Makinesi!

Bosch Elektrikli El Aletleri ürün portföyüne katılan yeni GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi, 115 milimetrelik disk çapı, yüksek performansı, ergonomisi ve fiyat/performans oranıyla göz dolduruyor.

Özellikle küçük ve ince dizaynıyla ulaşılması ve çalışılması zor alanlar için üretilen avuç taşlama makinesi, 750 Watt motoruyla daha iyi bir taşlama ve önceki modellere oranla %15 daha fazla güç sunuyor. Bu geliştirilmiş özellik, soğutma özelliği de dahil olmak üzere tamamen yeni bir motor dizaynıyla sağlandı.

Geliştirilen GWS 750 Professional’da daha yüksek dayanıklılık üzerinde duruldu. Bunu geliştirmek için, tutuşu ve havalandırma kanallarının geliştirilmesi üzerine çalışıldı. Yeni ürünün şanzımanı dayanıklılığıyla dikkat çekerken, havalandırma kanalları optimize edildi. Bu iyileştirmeler sayesinde makinenin titreşim ve gürültü seviyeleri azaltıldı. Bu yeni özellikler, ürünün hem çalışma süresini hem de yaşam ömrünü uzattı.1463146180_Bosch_PT_GWS750_Pro__2_

Hem makine hem çalışan kişi koruma altında…

GWS 750 Professional’ın optimize edilmiş küçük tutamak çevresi, eski modellere ve piyasadaki benzerlerine oranla daha rahat kullanım olanağı sunuyor. Daha ergonomik kullanım sayesinde hassas ve kontrollü sonuçlar elde ediliyor. Önemli güvenlik fonksiyonları sayesinde ulaşılması zor alanlarda bile oldukça rahat çalışılabiliyor. Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi, yeniden başlama emniyet sistemi sayesinde güç kesintisinden sonra istemsiz çalışmayı durdurarak hem makineyi hem çalışan kişiyi koruyor.1463146180_Bosch_PT_GWS750_Pro__1_

Farklı aksesuarlarla farklı işleri yapmak mümkün…

Profesyonellerin beklediği çok yönlü bir makine olan yeni Bosch GWS 750 Professional avuç taşlama makinesi uygun fiyat/performans oranıyla da dikkati çekiyor.

GWS 750 aynı zamanda, elmas diskleri veya fırça taşlama ve kesme diskleri gibi birçok aksesuarla birlikte de kullanılabiliyor. Metal işleme uygulamalarında, metal borular, metal plakalar ve çelik kirişlerin kesme ve taşlama gibi işlemleri de bu parçaların taşlamaları kadar hızlı bir sürede tamamlanabiliyor. Farklı aksesuar seçenekleriyle beton, taş ve fayans kesmek veya boya kaldırmak da mümkün olabiliyor.1463146180_Bosch_PT_GWS750_Pro__4_


Ürün özellikleri
GWS 750 Professional
Giriş gücü 750 W
Boştaki devir sayısı 11.000 rpm
Disk çapı 115 mm
Yeniden başlama emniyeti Evet
Ağırlık 1,8 kg

Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri, aksesuarları ve ölçme aletleri konusunda dünya lideridir. 2015 yılında, yaklaşık 20.000 çalışanıyla, yüzde 85’i Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4,5 milyar avro ciro gerçekleştirmiştir. Bosch, Skil, Dremel ve Sia gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. 2014 yılında bölüm, satışlarının yüzde 35’ini, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. 2015 yılında Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri, aksesuarları, ölçme aletleri ve bahçe aletlerinden oluşan dört ürün grubuyla piyasaya 100’den fazla yeni ürün sunmuştur.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçilerinden bir tanesidir. Dünya genelinde yaklaşık 375.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2015 itibarıyla). Grubun açıkladığı ön rakamlara göre şirket, 2015 yılında 70 milyar avronun üzerinde bir satış gerçekleştirmiştir. Faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 60’a yakın ülkedeki 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve hizmet ortaklarının da dâhil edilmesi halinde Bosch, yaklaşık olarak 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağında daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2015 yılında dünya çapında 5.400 patent başvurusunda bulunmuştur. Ağa bağlı bir yaşam için inovasyonlar gerçekleştiren Bosch, yenilikçi ürün ve çözümleriyle tüm dünyada yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Şirket, bu doğrultuda dünyanın her yerinde ‘yaşam için teknoloji’ sunmayı sürdürmektedir.

Daha fazla bilgiye internet üzerinden www.bosch.com.tr adresinden erişilebilir.