(ERSA Mobilya) ilk defa OTEL MOBİLYASI konsepti sergilenecek olan YAPI FUARI-TURKEYBUILD 2016’da…

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, 10-14 Mayıs tarihlerinde yeni ürünleri, showroom konsepti ve logosuyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild 2016’da.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olan ve Türk yapı sektörünü uluslararası arenada temsil eden Yapı Fuarı-Turkeybuild, yıl boyunca yerli yabancı ortalama 180.000 ziyaretçiyi buluşturuyor.

Yapı Fuarı-Turkeybuild’e katılan ilk ofis mobilyası firması olan ERSA, bu yıl yine bir ilke imza atarak fuarda otel konsepti sergileyen ilk firma oluyor.

ERSA Mobilya otel konseptini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

ERSA Mobilya’nın bu sene Yapı Fuarı-Turkeybuild 2016’daki standı otel konseptiyle kuruldu. Standart bir otel için en vazgeçilmez mekanlar olan Suit otel odası, Lounge, dinlenme alanları ve yatak odası konseptleri ziyaretçiler için hazırlandı.

ERSA Mobilya’nın ortakları ve uluslararası mobilya sektörünün önde gelen isimleri olan Haworth, Cappellini ve Quadrifoglio’nun ürünleri de bu yıl Fuar’da yer alacak.

Ersa Mobilya’nın Mimar Ayşin Sevgi Karakurt tarafından çizilen 501 nolu standı Salon 12’de ziyaretçilerini bekliyor olacak.1462951738__MG_4134

bi_özet yayın platformu standının da mobilyaları ERSA’dan!

ERSA bu yıl fuarda ayrıca, bi_özet yayın platformunu da destekliyor. 5 gün boyunca ofisini fuara taşıyan ve alandan canlı yayın yapan mimarlık ve yapı sektörü yayın platformu bi_özet standının çalışma ve sektörel söyleşi ve sohbet alanlarının mobilyaları da ERSA imzası taşıyor.