(KALE), Doğal Görünümlü ve Büyük Ebatlı Seramiklerin En Güzel Örnekleri ile YAPI FUARI’nda fark yaratıyor!

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve İtalyan markaları Edilcoughi ve Edilgres ile uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri olan Kaleseramik; tasarım ve teknoloji odaklı ürünleri ile Yapı Fuarı’nda fark yaratıyor. Porselen karoyu, üst düzey yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla mekanlara taşıyarak sektöre öncülük ettiklerini belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı H. Derya Ercan, “Yeni porselen karo fabrikamızda son teknoloji ile ürettiğimiz büyük ebatlı karolarla, kullanıcılara özgün tasarım imkanı sunuyoruz. Ayrıca tüketiciye, hayalini kurduğu banyosunu tasarlama imkanı veren ‘Kale 360’ uygulaması ile sektörde ilk kez hayata geçirdiğimiz sanal gerçeklik teknolojisi ‘Kale Vizyon’un birbiriyle entegre olması sonucu tüketiciye benzersiz bir deneyim sunuyoruz” dedi.

Kaleseramik 39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da, büyük ebatlı porselen karolar ve yenilikçi ürünleri ile damgasını vuruyor. 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Yapı Fuarı’nda, Kaleseramik Teşhir ve Tasarım Ekibi tarafından hazırlanan 410 metrekarelik Kale standında, en yeni ürünler, örnek kullanım alanları ile sunuluyor.

Büyük ebatlı porselen karo üretiminde iddialıyız
Bugün Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci büyük seramik karo üreticisi olmayı başarmış bir Türk şirketi olan Kaleseramik’in, teknoloji ve tasarım odaklı ürünleri ile trendleri belirlemeye devam ettiğini vurgulayan Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı H. Derya Ercan, Kaleseramik’in sektöre kazandırdığı, dünyanın en büyük ebatlı, en ince ve esneyebilen porselen karolarından Kalesinterflexile 12 yıl boyunca mimariye özgürlük sunduk. Kaleseramik tesisleri içinde yaklaşık 100 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiğimiz yeni granit fabrikamızda, son teknoloji ile ürettiğimiz büyük ebatlı karoları, full body porselen dokusu ile sunuyoruz. Porselen karoyu, üst düzey yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla üreterek, hem mimarların yaratıcılığına hitap ediyor, hem nihai tüketicinin beğenisini kazanıyoruz. Yeni fabrikamız ile ürün gamımız daha da zenginleşirken, 80×160 cm gibi büyük ebatlı karo üretiminin önem kazanacağı önümüzdeki dönemde de, tüketiciye en çok ürün seçeneği sunan firma yine Kaleseramik olacak” diye konuştu.

Müşterilerimiz hayalindeki banyoyu keyifle seçiyorTüketiciye kendi banyosunu tasarlamasına olanak veren ‘Kale 360’ uygulaması ile sanal gerçeklik gözlüğü ‘Kale Vizyon’u entegre ettiklerini belirten H. Derya Ercan, şöyle konuştu;Yaptığımız araştırmalarda ortaya çıktı ki, müşterilerimiz, banyolarının nasıl olacağını, daha yapılmadan önce görmek istiyordu. Biz de, tüketicinin banyosunu değiştirmek istediğini ama nasıl bir sonuç elde edeceğine dair belirsizliklerle dolu bir süreçten korktuğunu gördük. Kale olarak, müşterilerimizin bu süreci daha eğlenceli, daha keyifli geçirmeleri ve banyolarının neye dönüşeceğinden emin olmaları amacıyla sektöre öncülük edecek bir dijital dönüşüm gerçekleştirdik. Tüketicilere banyosunu tasarlama olanağı veren ‘Kale 360’ uygulamasından sonra, sanal gerçeklik teknolojisi‘Kale Vizyon’u hayata geçirdik. ‘Kale 360’ın sunduğu 3 boyutlu çizimlerle, banyolarının gerçek anlamda nasıl olacağı konusunda fikir edinen müşterilerimiz, artık hayalini kurduğu banyoyu, Kale Vizyon teknolojisi ile görüntüleyip satın almadan önce deneyimleyebiliyor.”

Derya Ercan
Derya Ercan

Kalebodur, 80×160 cm ebatlı porselen karonun ihtişamını mekanlara taşıyor
Kalebodur
, hem zemin hem de duvarda rahatlıkla kullanılan yeni ürünleriyle, modern yaşam alanlarının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. ‘Full body porselen karo’ denince akla gelen ilk marka olan Kalebodur, yeni hayata geçirdiği Elegant Marbles ile80×160 cm ebadının ihtişamını hissedileceği bir koleksiyon sunuyor. Core White, Silver River ve Savana serilerinden oluşan Elegant Marbles koleksiyonu, porselen karoyu, üst düzey yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla, hem konut hem ticari mekanlara taşıyor.
Kalebodur’un 80×80 ve 40×80 cm ebatlarıyla tüketicinin beğenisine sunduğu ve ilgi gören serileri Materia, Silver Stone ve Cotto Cemento da, 80×160 cm’lik yeni ebatları ile görücüye çıkıyor.

Banyoyu banyo yapan her şey Kale’de
Banyoda geçirilen zamanı daha konforlu ve keyifli hale getirmeyi hedefleyen Kale; çağdaş, dekoratif, fonksiyonel ve kullanıcı dostu tasarımlarının en güzel örneklerini ‘Banyoyu banyo yapan her şey Kale’de’ sloganıyla tüketicinin beğenisine sunuyor. Bütünsel banyo çözümleri ile estetik ve işlevsel yaşam alanları yaratan Kale; ‘Icon Mini’, ‘Icon Maxi’ gibi yeni serilerini, fuarda sunduğu 7 farklı canlı mekan ile tüketiciyle buluşturuyor. Bunların arasından, Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan ‘Kale Icon’ koleksiyonu; kendi içinde küçük hacimli alanlara ‘Icon Mini’, büyük mekanlara ise ‘Icon Maxi’ serileri ile yüksek depolamalı çözümler sunuyor.

Kale’nin ödüllü smart ürünleri tüketiciyle buluşuyor
Kale,
2015 yılının en iyi ürünü seçilerek Altın Çekül’e layık görülen, ince kesitli lavabo serisini de fuarda tüketiciyle buluşturuyor. ‘Kale Smart Edge’, sadece 5.5 milimetre inceliğinde ve aynı ebatlardaki normal lavabolara göre yüzde 40 daha hafif bir yapıya sahip. 2014 yılında da Altın Çekül’ü alan Kale’nin ‘SmartYıkama Klozet’ serisi de fuarda sergilenen iddialı ürünler arasında yer alıyor. ‘SmartYıkama Klozet’ kanalsız iç haznesiyle, normal kanallı klozetlere göre kolay temizleniyor, çok daha az kir tutuyor ve maksimum hijyen sağlıyor. 1462803703_Kale_Vizyon

Kale armatürleri, yüzde 77’ye varan oranlarda su tasarrufu sağlıyor
Kale
, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikçi armatür serileri ile yaşam konforunu artırarak banyoların şıklığını tamamlarken, su tasarrufu konusunda da iddialı seçenekler sunuyor. Enerji ve çevre dostu tasarımlarıyla öne çıkan Kale, lavabo armatürleri ile konutlarda yüzde 40 su verimliliği sağlıyor. Kale’nin teknolojik lavabo armatürleri; konutlarda yüzde 77, ortak kullanım alanlarında yüzde 60 tasarruf elde ediyor. Kalemutfak armatürleri ise konutlarda ve ortak kullanım alanlarında yüzde 40 su verimliliği sağlıyor. Farklı lavabolarla uyum sağlayabilecek ebatlardaki armatür çeşitliliği sayesinde her koşulda ergonomik kullanım olanağı sağlayan Kale, yeni armatür serilerini de fuarda sergiliyor. Yumuşak hatlar, şık formlar ve fark yaratan tasarımları ile Kale Modern,iddialı hatlara sahip Kale Eklektik ve nostaljik formlarıyla dikkat çeken Kale Klasikarmatür serileri, fuarda tüketicinin beğenisine sunuluyor.

KALE – YAPI FUARI Salon No:12, Stant No: 2311462803726_Kalebodur_Provenza