(KALE GRUBU), Yapı Sektöründeki TECRÜBESİNİ GAYRİMENKULE Taşıdı

Kale gibi proje: ‘Daire Kartal’

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşu Kale Grubu, yapı sektöründe 60 yıla varan tecrübesini gayrimenkule taşıdı. Kale Grubu şirketi Bodur Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirdiği ilk projesi ‘Daire Kartal’ ile sektöre iddialı bir giriş yaptı.

“Evim Benim Kale’m” sloganıyla kamuoyuna duyurulan ‘Daire Kartal’ın, Kale kalitesini yansıtan bir proje olduğunu vurgulayan Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, deniz ve Adalar manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan Daire Kartal, hem yatırım, hem de yaşamak için ideal bir fırsat sunuyor. 

ProEXR File Description =Attributes= cameraAperture (float): 36 cameraFNumber (float): 6.8 cameraFarClip (float): 50000 cameraFarRange (float): 1000 cameraFocalLength (float): 10.1979 cameraFov (float): 82.1668 cameraNearClip (float): 7.98918 cameraNearRange (float): 0 cameraProjection (int): 0 cameraTargetDistance (float): 339.484 cameraTransform (m44f): [{-0.905633, -0.423834, 0.0139531, 636.696}, {-0.424041, 0.90476, -0.0399783, 204.237}, {0.00431991, -0.0421224, -0.999103, 94.6935}, {0, 0, 0, 1}] channels (chlist) compression (compression): Zip dataWindow (box2i): [0, 0, 2499, 1874] displayWindow (box2i): [0, 0, 2499, 1874] lineOrder (lineOrder): Increasing Y name (string): "" pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): "scanlineimage" =Channels= A (half) B (half) G (half) R (half) VRayDiffuseFilter.B (half) VRayDiffuseFilter.G (half) VRayDiffuseFilter.R (half) VRayExtraTex_Map__1.B (half) VRayExtraTex_Map__1.G (half) VRayExtraTex_Map__1.R (half) VRayGlobalIllumination.B (half) VRayGlobalIllumination.G (half) VRayGlobalIllumination.R (half) VRayIlluminance.B (half) VRayIlluminance.G (half) VRayIlluminance.R (half) VRayLighting.B (half) VRayLighting.G (half) VRayLighting.R (half) VRayMtlID.B (half) VRayMtlID.G (half) VRayMtlID.R (half) VRayNormals.X (half) VRayNormals.Y (half) VRayNormals.Z (half) VRayObjectID.B (half) VRayObjectID.G (half) VRayObjectID.R (half) VRayRawTotalLighting.B (half) VRayRawTotalLighting.G (half) VRayRawTotalLighting.R (half) VRayReflection.B (half) VRayReflection.G (half) VRayReflection.R (half) VRayReflectionFilter.B (half) VRayReflectionFilter.G (half) VRayReflectionFilter.R (half) VRayRefraction.B (half) VRayRefraction.G (half) VRayRefraction.R (half) VRayRefractionFilter.B (half) VRayRefractionFilter.G (half) VRayRefractionFilter.R (half) VRayRenderID (uint) VRayShadows.B (half) VRayShadows.G (half) VRayShadows.R (half) VRaySpecular.B (half) VRaySpecular.G (half) VRaySpec

Türkiye’de yapı ürünleri sektörüne öncülük eden Kale Grubu’nun birikimini gayrimenkul sektörüne yansıtan Bodur Gayrimenkul, ilk projesi ‘Daire Kartal’ı, basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu. Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenen toplantıda konuşan Kale Grubu CFO’su Haluk AlperatBodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan ilePazarlama ve Satış Müdürü Özgür Tuncel, proje ile ilgili detayları paylaştı. 

Sektörde prestijli projelerle yer alacağız
Kale Grubu CFO’su Haluk Alperat, 
“1957 yılında kurucumuz Sayın İbrahim Bodur’un temellerini attığı Kale Grubu, bugün sektör lideri markaları ile Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci seramik üreticisi olarak, alanında bir dünya devi. Yapı sektörü dışında grubumuz, havacılık ve savunma alanlarında yüksek teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyor. Ülkemizde her 3 yapıdan birinde Kale markalı ürünlerimizin kullanılması da inşaat sektöründeki gücümüzü ortaya koyuyor. 59 yıllık birikimle yola çıkan Bodur Gayrimenkul olarak, Kale markalı ürünlerin en güzel örneklerinin kullanıldığı prestijli projeler hayata geçirerek, sektörde fark yaratacağız” dedi.

ProEXR File Description =Attributes= cameraAperture (float): 36 cameraFNumber (float): 6.8 cameraFarClip (float): 1e+030 cameraFarRange (float): 1000 cameraFocalLength (float): 20 cameraFov (float): 108.099 cameraNearClip (float): 0 cameraNearRange (float): 0 cameraProjection (int): 0 cameraTargetDistance (float): 483.358 cameraTransform (m44f): [{-0.73692, 0.67427, 0.0480471, 931.63}, {0.675979, 0.735057, 0.0523787, 684.572}, {0, 0.0710778, -0.997471, 125.791}, {0, 0, 0, 1}] channels (chlist) compression (compression): Zip dataWindow (box2i): [0, 0, 4999, 3219] displayWindow (box2i): [0, 0, 4999, 3219] lineOrder (lineOrder): Increasing Y name (string): "" pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): "scanlineimage" =Channels= A (half) B (half) G (half) R (half) VRayDiffuseFilter.B (half) VRayDiffuseFilter.G (half) VRayDiffuseFilter.R (half) VRayExtraTex_Map__1.B (half) VRayExtraTex_Map__1.G (half) VRayExtraTex_Map__1.R (half) VRayGlobalIllumination.B (half) VRayGlobalIllumination.G (half) VRayGlobalIllumination.R (half) VRayIlluminance.B (half) VRayIlluminance.G (half) VRayIlluminance.R (half) VRayLighting.B (half) VRayLighting.G (half) VRayLighting.R (half) VRayMtlID.B (half) VRayMtlID.G (half) VRayMtlID.R (half) VRayNormals.X (half) VRayNormals.Y (half) VRayNormals.Z (half) VRayObjectID.B (half) VRayObjectID.G (half) VRayObjectID.R (half) VRayRawTotalLighting.B (half) VRayRawTotalLighting.G (half) VRayRawTotalLighting.R (half) VRayReflection.B (half) VRayReflection.G (half) VRayReflection.R (half) VRayReflectionFilter.B (half) VRayReflectionFilter.G (half) VRayReflectionFilter.R (half) VRayRefraction.B (half) VRayRefraction.G (half) VRayRefraction.R (half) VRayRefractionFilter.B (half) VRayRefractionFilter.G (half) VRayRefractionFilter.R (half) VRayRenderID (uint) VRayShadows.B (half) VRayShadows.G (half) VRayShadows.R (half) VRaySpecular.B (half) VRaySpecular.G (half) VRaySpecular.R (half) VRayTotalLi

Kale Grubu’nun yarattığı değeri bir adım ileri taşıyoruz
Kale Grubu
’nun, tüm şirketleriyle yapı sektöründe yarattığı katma değeri, Bodur Gayrimenkul ile bir adım ileri taşıdıklarını vurgulayan Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Gayrimenkul sektöründe özellikle ‘ince iş’ olarak adlandırılan, seramik kaplama malzemeleri, vitrifiye ve banyo ürünleri, hazır sıvalar, boyalar ve yapıştırıcılar gibi çok sayıda ürünün en iyilerini, Kale Grubu olarak zaten yarım asrı aşkın süredir biz üretiyoruz. Kullanıcının en çok iç içe yaşadığı mekanların tasarımını yapmak da bizim uzmanlık alanımız. Dolayısıyla, her projemizde en iyi mekan tasarımlarını hayata geçirmek öncelikli görevimiz olacak” diye konuştu.
Hem yaşamak hem de yatırım yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyoruz
Her ayrıntısına Kale güvencesinin yansıdığı ‘Daire Kartal’ın, yüksek standartlara sahip bir proje olduğuna dikkat çeken Bahadır Kayan, şöyle konuştu; “Daire Kartal’ın, hem kaliteli ve konforlu bir konutta yaşamak ve hem de değerli yatırım yapmak isteyenlerin beklentilerini karşıladığına inanıyoruz. Mimarisinden iç dekorasyonuna kadar her detayına özen gösterilen Daire Kartal, Kale ürünlerinin özenli bir işçilikle uygulandığı, zarif ve güçlü bir proje olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu’nun deniz tarafında bulunan konumu ve metro istasyonuna yakınlığıyla, yaşam ve yatırım alanı olarak ayrı bir değer kazanan ‘Daire Kartal’; Adalar’ı tam karşıdan gören, deniz manzaralı daireleri ile keyifli bir yaşam sunuyor.”

Geniş yaşam alanları ile çekirdek aileler için ideal
‘Yeşil Bina’ olarak inşa edilen ve dairelerin metrekare fiyatının 4100 TL’den başladığı ‘Daire Kartal’, mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katıyor. Mimari tasarımını, ulusal ve uluslararası ödüllere sahip TAGO Mimarlık’ın üstlendiği ‘Daire Kartal’; çoğunluğu 2+1 olmak üzere toplam 174 daireden oluşuyor. Net 3.15 metre tavan yüksekliği yanı sıra son derece şık ve kullanışlı balkonları ile dikkat çeken daireler, konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Projede yer alan daireler, ilk evini almak isteyenler için cazip olduğu kadar, geniş yaşam alanları ile çekirdek aileler için de ideal seçenekler sunuyor.

Kazançlı yatırımın ve rahat yaşamın yeni adresi
Kale Grubu
’nun mükemmeliyetçi yaklaşımıyla inşa edilen ‘Daire Kartal’, İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişme aksı olarak belirlenmiş bölgesi Kartal’da yer alıyor. Denizin ve yeşil alanların kesişiminde bir yaşam sunan bölge, kentsel dönüşümün getirdiği yatırım avantajlarıyla da yüksek kazanç sağlıyor. ‘Daire Kartal’ toplu taşımaya, havaalanına, marinaya, merkezi lokasyonlara olan yakınlığı ile de hayatın içinde bir yaşam sunuyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta
Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor.

Denizi, yeşili, gün batımını evinize getiriyor
Daire Kartal’ın 25 katlı yaşam alanında sunduğu, 49 adet 1+1, 125 adet 2+1 yaşam seçeneklerinden oluşan toplam 174 daire, iç mekan tasarımlarında zarafeti ve konforu aynı anda sunuyor. ‘Daire Kartal’, yüksek tavanlarından yere uzanan geniş pencerelerinden; denizi, yeşili, gün batımını ve şehrin ışıltılı hayatını yaşamın içine getiriyor.

Zarafetin ve konforun yeni normu
‘Daire Kartal
’, zarafeti, farkı ve konforu bir araya getirmek için, her detayı düşünülmüş tasarımıyla, rezidans hayatına yeni bir norm getiriyor. ‘Daire Kartal’ın tasarımında, toprak formlar ile organik formların bileşiminden doğan, her bakılan noktadan farklı ve özgün perspektifler üreten unsurlar öne çıkıyor.

Dinginlik ve sosyal yaşam aynı projede
Konfordan ve dinginlikten ödün verilmeden tasarlanan ‘Daire Kartal’, geniş sosyal alanları, açık hava rekreasyon ve dinlenme alanlarıyla sosyal bir yaşamı da sunuyor. Sosyal alanlarda; lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları bulunuyor. Ayrıca projede çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odaları yer alıyor.

Akıllı ev sistemi ile zahmetsiz günlük yaşam
Telefon kontrollü akıllı ev sistemi ve rezidans hizmetleriyle zahmetsiz bir günlük yaşamı destekleyen ‘Daire Kartal’, 24 saat resepsiyon ve teknik servis, concierge hizmeti, kuru temizleme, uydu TV internet alt yapısı, kesintisiz elektrik ve 24 saat kesintisiz sıcak su sunuyor. ‘Daire Kartal’ daire içlerinde sürekli temiz hava sirkülasyonu sağlayan sistemiyle de fark yaratıyor.
Huzur ve güven için gerekli tüm sistemler devrede
Daire Kartal’, güvenli ve huzurlu yaşam olanaklarını sağlayacak unsurları, tıpkı tasarımında olduğu gibi tüm detaylarıyla, özel hayata saygı duyarak planlıyor. Güvenli yaşam için; 24 saat rezidans içi güvenlik, kontrollü geçiş noktaları, güvenlik kameraları, yangın algılama ve alarm sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemi ve otopark egzos gazı tahliye sistemi devreye alınıyor.