(LAMP 83) Dünyayı Aydınlatıyor!

2016 yılına hızlı bir giriş yapan LAMP 83, ilk çeyrekte 7 ülke ile distribütörlük anlaşması imzalayarak büyük bir başarıya imza attı. Fransa, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Gürcistan, Finlandiya ve Norveç’i distribütör ağına ekleyen LAMP 83, 40’ın üzerinde ülkeye doğru aydınlatmayı ulaştırıyor.

İhracat alanındaki gelişmeleri değerlendiren LAMP 83 Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar; “Sektörün ilk ihracatını bundan yaklaşık 30 yıl önce yapan bir firma olarak ihracat konusu bizim için çok önemli. Almanya gibi sanayi devi bir ülkeye en çok ihracat yapan aydınlatma firması ödülünü alan tek Türk firmasıyız. Her yıl ihracat hedeflerimizi yakalayarak, büyümemizi istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu yıl ise ihracatta kendimize daha büyük hedefler koyduk. Bu konuda da ilk çeyrekte hedeflerimizi yakaladık. Bu bağlamda 2016’ya da hızlı bir başlangıç yaptık. İmzaladığımız yeni anlaşmalar sayesinde, çok önemli, büyük pazarlara ürün ve hizmetlerimizi doğrudan sunma şansını yakalayacağız. Ayrıca kısa zamanda kontrat imzalama aşamasına geldiğimiz başka ülkelerin de bulunması, bizi sevindiren bir başka nokta. Planlı ve istikrarlı bir şekilde LAMP 83’ü büyütmeye, uluslararası rekabette önde olmaya ve artan ihracat payımızla beraber ülke ekonomisine katkımızı artırmak için çalışıyoruz” yorumunu yaptı.

Batu Ceyişakar
Batu Ceyişakar

Kurum vizyonu ve gelecek büyüme planları çerçevesinde, düşük kalite / düşük fiyat rekabetinin etkin olduğu pazarlar yerine; tasarım, kalite, sistem çözümü, nitelik ve hizmet yoğun pazarlara konsantre olan LAMP 83’ün, 1963 yılında Karaköy Bankalar caddesinde başlattığı ışığın yolculuğu, uluslararası pazarlarda devam ediyor.