(Hilti) mobil uygulama ile tüm işlemlere KOLAYLIK geliyor!

Hilti’ye Dair Her Şey Elinizin Altında!

İnşaat el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, hem Android hem de IOS telefonlara uyumlu mobil uygulaması ile ürün inceleme ve satın alma, stok kontrolü, en yakın mağazayı bulma, sipariş ve sevkiyat takibi gibi birçok işlemi bir tık ile yapmayı sağlıyor. 

İnşaat ve el aletlerinde bir dünya markası olan Hilti, mobil uygulaması ile tüm işlemlere kolaylık getirdi. Android ve IOS ile uyumlu olan mobil uygulama ile tüm Hilti ürünlerini incelemek ve satın almak, stok kontrolü yapmak, en yakın mağazayı bulmak, teknik dokümanlara ulaşmak, sipariş ve sevkiyat takibi yapmak, alışveriş listeleri oluşturmak, makine parkuru yönetimi yapmak ve tamir talebinde bulunmak mümkün.

Nerede olursanız olun Hilti’ye dair her şeye bir tıkla ulaşabileceğiniz mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek anında tüm bilgilere ulaşabilir ve ürün siparişi verebilirsiniz.

Android için: http://bit.ly/1JZGle6
IOS için: http://apple.co/1mfnYpZ

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 13 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 300 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde 3. sırada yer alırken, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü. Hilti ise aynı enstitünün açıkladığı “Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu İş Yerleri 2015” listesinde 25 marka içinde bir önceki yıla göre 5 basamak yükselerek 12. sıraya yerleşti. 

*1 İsviçre Frankı=2,94TL, Merkez Bankası’nın 31 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.