Lineer aydınlatma ihtiyacınız için doğal ve çevre dostu çözüm; ARK

ARK, LAMP 83 tarafından, lineer aydınlatma aygıtlarına ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda, her türlü montaj tipine uyacak şekilde geliştirildi. Sarkıt, ankastre ve sıva üstü gövde tiplerine sahip olan Ark ailesinde, LED versiyonlarda 118 ile 321 cm arasında beş farklı boy; T5 floresan versiyonlarda 59 ile 149 cm arasında dört farklı boy, standart ürün olarak sunuluyor.

Ailenin sarkıt ve sıva üstü ürünlerinde, isteğe bağlı olarak yapılan ahşap desenli kaplama ile farklı mimari konseptlere uygun ve doğal bir armatür görünümü de yakalanabiliyor.

ARK ailesinde kullanılan özel tasarım difüzör, homojen ve kamaşma etkisi düşük bir aydınlatmanın yakalanmasını sağlıyor.

Yüksek verimli ve A+ enerji sınfı LED modüller ile istenen gövde boyu ve ışık şiddetine bağlı olarak 22 ile 88W arasında değişen on farklı seviyede güç elde edilebiliyor. ARK ailesi bünyesinde, ayrıca 14 ile 80W arasında değişen güçlerdeki T5 floresan lambalı versiyonlar ile daha ekonomik bir satın alma seçeneği de sunuluyor.

Bunun dışında ARK ailesindeki LED ürünler, ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ (HCL) konseptine ve otomasyona uygun olma özelliğine de sahip.

Son olarak ARK ailesinde, tamamen projenize ve isteğinize uygun ölçüde T, L, X ya da dikdörtgen şeklindeki özel profilleri kullanmak da mümkün.

Kullanım Alanları:

ARK ürün ailesi, genel aydınlatmaya ihtiyaç duyulan ofisler, ticari alanlar, marketler, mağazalar gibi mekanların yanı sıra ofis ve evlerdeki çalışma masaları veya tezgahlarının üstünde de kullanılabilir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.lamp83.com.tr