(VitrA)’nın 2 karo serisine, RED DOT’tan tasarım ödülü!

VitrA’nın doğal mat ahşap görünümlü Woodmix ve tasarımda endüstriyel şıklığın simgesi Cement-Tech porselen karo serileri, Red Dot Award kapsamında “Ürün Tasarımı 2016” kategorisinde ödüle layık görüldü. Dünyanın prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen Red Dot, 41 jüri üyesiyle, 57 ülkeden katılan 5.214 başvuru arasından en iyi tasarımları belirledi.

Mat Ahşap Dokusundaki Doğallık: Woodmix

Woodmix porselen karo serisi, üstün porselen teknolojilerini doğal mat ahşap görüntüsüyle buluşturuyor. Oksitlenmiş ahşap tonları, mimarlar ve iç mimarlar için mükemmel bir seçenek sunuyor. Seri, son yılların popüler İskandinav Nordik ahşabının başarılı bir yorumu olarak dikkat çekiyor.

Tasarımda Endüstriyel Şıklık: Cement-Tech

Cement-Tech porselen karo serisi, endüstriyel yapıların modern ve minimal görüntüsünden esinleniyor. Şık loft mekânlar ve ticari yapılarda tercih edilen seri, günümüzün mimari trendlerinden endüstriyel görünüm uygulamasını, mekânlara yansıtıyor. Endüstriyel estetiği fonksiyonla buluşturan ve orijinal görüntüsünü koruyan seri, antrasit, gri ve beyaz betonun doğal tonlarında sunuluyor.