(Doğtaş)’tan şık ve kullanışlı sehpalar

Ahşap detayları ve geometrik çizgileri ile şehirli bir tarz sunan Doğtaş sehpalar, fonksiyonel özellikleri ile rahat bir kullanım sağlıyor.

Doğtaş yeni sehpa çeşitleri ile salonların havasını değiştiriyor. Fonksiyonel kullanımı ile kolaylık sağlayan orta sehpa ve zigonlar geometrik çizgileri ile şehirli bir tarz sunuyor. Ahşap detayları ile bulunduğu ortama sıcak bir hava katan bu tamamlayıcı ürünler modern tarzıyla öne çıkıyor. Salon dekorasyonun önemli bir parçası olan sehpalar, kullanışlı yapısıyla da avantaj sağlıyor.


 

Doğtaş Hakkında

1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir.