Sıra Dışı Büyüleyiciliği ile (BRAAS) TEGALMODERN MAGMA GRİ Çatılar

Braas Çatı Sistemleri’nin tüm dünyada modern yapı tasarımlarına yönelik olarak geliştirdiği ve 2011 yılında Türkiye’de de üretmeye başladığı TegaLModerN kiremide, güçlü ve etkileyici bir yeni renk seçeneği eklenerek ürün gamı genişletildi. Titanyum Gri’den sonra TegaLModerN’ in yeni Magma Gri renginin de sıra dışı düz profili ve keskin geometrik çizgileri ile özellikle modern çizgilere sahip projelerde mimar ve son kullanıcılar tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

Ülkemizde faaliyete başladığı ilk günden bu yana birçok ilke imza atan Braas Çatı Sistemleri’nin Türkiye’de 2011 yılında üretmeye başladığı TegaLModerN modeli, Braas’ ın özellikle Avrupa’daki modern mimari çizgilere yönelik olarak geliştirdiği bir model. Üretim başlangıcından bugüne TegaLModerN, Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de mimar ve tasarımcıların beğenisini kazandı. Braas, bu beğeni neticesinde TegaLModerN kiremitte Titanyum Gri’ den sonra güçlü ve etkileyici bir yeni renk alternatifi daha sunmaya başladı: “Magma Gri” Geometrik hatları ve sıradışı düz profili ile çatılarda fark yaratan TegaLModerN serisi, Evolution Innotech yüzey teknolojisi ile üretilen Titanyum Gri ve Magma Gri renkleri ile sunuluyor. TegaLModerN ürün gamında, havalandırma, geçiş, şet ve yarım kiremit gibi birçok tamamlayıcı sistemik kiremit de bulunuyor.1454928594_Magma_Gri_TegaLModerN_

Bugüne kadar birçok önemli projede kullanılan Braas TegaLModerN, Evolution Innotech yüzey teknolojisi sayesinde daha dayanıklı, daha pürüzsüz ve daha ipeksi bir yüzeye sahip oluyor ve böylece çatıların estetik performansı en üst düzeye çıkarılıyor.

Braas Çatı Sistemleri Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro, sadece eğimli çatılar üzerinde çalışan Braas’ın Türkiye’deki tüketicilerine de Avrupa’daki teknoloji ve trendlerle eş zamanlı ürün ve çözümler sunduğunu ifade etti. Navaro, “Günümüzde tasarımlarında birçok farklı kriteri aynı anda ele almak durumunda olan mimarların projelerinde; hayal ettikleri en özgün çatıya yer verebilmeleri için onlara farklı renk, doku, model ve yüzey seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Bu anlamda TegaLModerN Magma Gri’ nin güçlü, etkileyici duruşu ve pürüzsüz yüzeyi ile birlikte mimar ve özellikle son kullanıcıların beğenisini kazanacağını düşünüyoruz” dedi.

Daniş Navaro
Daniş Navaro