1900 Watt sınıfı (Bosch) avuç taşlama makineleri artık daha HIZLI ve daha GÜVENLİ!

Bosch El Aletleri, her ikisi de 1900 Wattlık güce sahip iki farklı model GWS 19-125 CIE Professional ve GWS 19-125 CIST Professional ile dünyadaki avuç taşlama yelpazesini genişletiyor. 1700 Watt sınıfı modellere göre çok daha güçlü ve oldukça yüksek performanslı olan bu modeller, ergonomik yapılarıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu iki yeni ürün, 208 milimetrelik tutamak çevresi, ergonomik uyumları ve 2,4 – 2,5 kg ağırlıklarıyla piyasadaki en iyi güç – ağırlık oranlarına sahipler.

Ürünlerin fark yaratan özelliklerine ise yüksek kullanıcı koruması sağlayan “Kick back stop” mekanizmalarının yanı sıra yavaş başlama, yeniden başlama emniyeti, anti- rotasyon ve titreşim kontrolü özellikleri de eklendi.

Bosch GWS 19-125 CIE Professional ve GWS 19-125 CIST Professional seramik aksesuarları ile kullanıldığında daha da iyi sonuçlar ortaya çıkıyor. Kendi kendine bilenen flap diskler daha verimli bir kesim yapma olanağı sunuyor. Toz emme adaptörleri sayesinde etkin toz tutumu ve yüksek derecede kullanıcı koruması sağlanıyor. Flanş, germe somunu ve ilave tutamak montajı somun sıkma anahtarı ile kolayca işlem yapılıyor. Aksesuar olarak ise; kesme diskleri, flap diskler, elmas diskler ve taşlama disklerinin yanı sıra toz emme adaptörleri bulunuyor. 1900 Watt sınıfı taşlama makinelerine tüm Bosch perakende satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Her uygulama için doğru bir model

1900 Wattlık avuç taşlamalar, yüksek performans ile sürekli kullanıma olanak sağlarken kompleks kesme uygulamaları için hassas, hızlı ve güçlü taşlama imkanı veriyor.

İki farklı model ve farklı kullanıcı uygulamaları:

  • GWS 19-125 CIE Professional modeli özel aksesuarları ile zor işlerde taşlama olanağı sağlar.
  • GWS 19-125 CIST Professional yüksek tork gücü ile yoğun çalışma koşulları için uygundur.

 


 

Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri, aksesuarları ve ölçme aletleri konusunda dünya lideridir. 2014 yılında, yaklaşık 19.000 iştirakçisiyle, yüzde 85’i Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4.2 milyar avro ciro gerçekleştirmiştir. Bosch, Skil, Dremel ve Sia gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. 2014 yılında bölüm, satışlarının yüzde 35’ini, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. 2015 yılında Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri, aksesuarları, ölçme aletleri ve bahçe aletlerinden oluşan dört ürün grubuyla piyasaya 100’den fazla yeni ürün sunmuştur.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Dünya genelinde 360 bini aşkın çalışanıyla 2014 yılında 49 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Bosch Grubu; Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Enerji ve Bina Teknolojileri ve Dayanıklı Tüketim Malları olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 60’ın üzerinde ülkedeki 440’dan fazla bağlı bölgesel şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağı daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2014 yılında dünya çapında 4.600 patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde ‘yaşam için teknoloji’ sunabilmektedir.

Daha fazla bilgiye internet üzerinden www.bosch.com.tr adresinden erişilebilir.