(E.C.A.) ve (SEREL), yeni ve renkli tasarımlarıyla Unicera Fuarı’nda

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarında trendlerin belirleyicisi Elmor, E.C.A ve Serel markalı yeni ürünlerini 23- 27 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen Unicera Fuarı’nda tanıtacak.

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarının lider firması Elmor, E.C.A. ve Serel markalı en yeni tasarım ve teknoloji ürünlerini, 23- 27 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 28. UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

E.C.A ve Serel’in en yeni tasarımları, Tüyap Fuar Merkezi’nde 2. holde kurulu Elmor standında görülebilecek. Elmor, fuarda ilk kez görücüye çıkacak olan E.C.A. ve Serel markalı birbirinden şık, renkli tasarımları ve son teknoloji ürünleri ile banyo ürünleri ve armatür sektöründe yeniliklere imza atacak.

Bu yılki Unicera Fuarı’nda “senkronize” temasını işleyecek olan Elmor, E.C.A. ve Serel markalı armatür ve vitrifiye ürünlerinin renk ve tasarımlarıyla birbirleriyle uyumunu vurgulayacak. Sergileneceği renkli armatür ve vitrifiyelerle banyolarda yeni bir devri başlatacak olan E.C.A. ve Serel, getireceği bu yeni zevk ve tasarım anlayışıyla sektöre de damgasını vuracak. Tasarım ve renklerin yanı sıra su tasarrufu sağlayan ve klozetlerde su sıçratmayı önleyen yeni teknolojileriyle de öne çıkan E.C.A. ve Serel, tüketici ve çevre dostu ürünlerini Unicera’da tanıtacak.