Devlet başkanları ve dünya starları bu villada kalacak

G20’nin merkez oteli olacak Antalya Belek’teki Regnum Carya Golf & SPA Resort’un Ağustos ayında hizmete soktuğu, devlet başkanlarının ve dünyaca ünlü starların konaklayabileceği standart ve lükse sahip ‘Crown Villa’da en önemli özellik güvenlik.

Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan ve G20 toplantılarının resmi oteli olarak belirlenen Regnum Carya Golf & Spa Resort, sahip olduğu lükse lüks kattı. Yalın bir anlayışla dekore edilen ve tek katlı villaların da bulunduğu otel, 3 katlı, bahçesiyle birlikte toplamda 3500 metrekarelik özel alana sahip devasa villayı çok özel konuklarının hizmetine sunuyor.

Devlet başkanlarının, dünyaca ünlü starların, politikacıların ve üst düzey iş adamlarının konaklayabileceği ultra lüks villa, mekana özel dekorasyonu, sunduğu hizmet ve sahip olduğu donanımla dudak uçuklatıyor. Her ayrıntının tek tek düşünülerek tasarlandığı 12,5 milyon TL’ye mal olan ‘Crown Villa’da yok yok.

İçerisinde yaklaşık 180 metrekarelik ana yatak odası dışında biri engelli kullanımına uygun, ayrı giynme odası ve banyosu olan 4 yatak odası daha bulunan Crown Villa, 210 metrekarelik şömineli salonu, yaklaşık 160 metrekarelik, içerisinde ayrıca bir playstation odasının da bulunduğu çok amaçlı salonu, özel toplantı odası, dünya markaları ile donatılmış mutfağı, 420 metrekarelik özel ısıtmalı yüzme havuzu, terası, özel spa merkezi ve jakuzili masaj odası ile konforu en üst seviyede sunuyor.

Konukların helikopter ile transfer edildiği Crown Villa’da misafirlere hizmet verecek ekip de özel. Crown Villa’da özel butler, özel aşçı, servis elemanı, temzlik elemanı bulunuyor.

Özel davet ve partiler için de tüm ayrıntıların düşünüldüğü villada, en kaliteli markalardan oluşan ses ve disko sistemi de mevcut.

Çok özel misafirlerin konaklayabileceği villada her şey, en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. En kaliteli mazemelerin kullanıldığı villanın Profil Mimarlık tarafından gerçekleştirilen mimarisi göz kamaştırırken, iç dekorasyon, Arketipo Mimarlık tarafından özel olarak tasarlandı. Villada kullanılan tüm malzemeler, dünyaca ünlü markalardan seçildi.

Güvenlik, en önemli unsur

Kurşun geçirmez camları, özel kilit sistemi ile donatılmış kapıları ile özel bir kamera sistemi bulunan ve etrafı yüksek duvarlarla çevrili ve peyzajıyla huzur veren bahçesi bulunan Crown Villa, konaklayan kişinin güvenliğini en üst seviyede tutuyor.