(Türkiye Projeleri 2: SPOR YAPILARI) Trabzon’daki Spor Yapıları / (AZAKSU MİMARLIK)

Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) tarafından düzenlenen Türkiye Projeleri panel serisinin ikincisi Trabzon’da yapılıyor. Panelin ikincisi Seranit Grup markası olan Vanucci Mutfak&Banyo sponsorluğunda, “Spor Yapıları” teması ile 19 Kasım 2015 tarihinde Trabzon Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılıyor.

Türkiye Projeleri panel serisi ile farklı yapı türlerinin mimarı, işvereni, mühendisi, kamu ve yüklenici tarafı ile farklı açılardan ele alınması hedefleniyor. Basılı ve görsel medyada ulaşabildiğimiz yapının tasarım, yapım sürecindeki deneyim ve serüvenleri ile izleyiciye aktarılarak, genel çerçevede bir farkındalık yaratmak amaçlanıyor.

Serinin ikinci konusu Spor Yapıları olarak belirlendi. Konuya yönelik Azaksu Mimarlık’ın Trabzon’daki Spor Yapıları Projeleri’nin mimarları, işvereni ve mühendislerinin katılımıyla çeşitli açılardan tartışılması planlanıyor.

Prof.Dr. Ayhan Usta’nın moderatörlüğünde düzenlenecek olan panelde Azaksu Mimarlık’tan Adnan Aksu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden Prof.Dr. Ali Asasoğlu, EPP Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. Etüd Proje Müdürü Bora Soykut ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’ndan temsilci konuşmacı olarak yer alacaklar.

Tarih: 19 Kasım 2015
Saat: 15:00
Yer: Karadeniz Teknik Üniversitesi
Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi, Fahri Kuran Salonu, KTÜ Kampüsü, Trabzon
Program:
15:00 Açılış Konuşmaları
15:10 Panel
Prof. Dr. Ayhan Usta (Moderatör)
İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Adnan Aksu
Azaksu Mimarlık
Prof. Dr. Ali Asasoğlu
Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Bora Soykut
EPP Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı
17:00 Kokteyl