Bosch Condens 2500 W bu kış evlerinizi ısıtırken tasarrufuyla bütçenizi de rahatlatacak

Bosch Condens 2500 W, yüksek verimi sayesinde, ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor

Duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahip olan Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi, ilave bir montaj plakasına ihtiyaç duymuyor

Kompakt ölçüleriyle az yer kaplarken şık görünümüyle de dikkat çeken yeni
yoğuşmalı kombi, LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Oda sıcaklığını 1oC düşürmek, yakıt tüketiminde ciddi tasarruf sağlar. Sıcaklığın çok yükseltilmesi, odadaki havanın kurumasına ve grip olma riskinin artmasına sebep olabilir. İstanbul şartlarında oda sıcaklığını 1oC azaltmak, yaklaşık yüzde 10 yakıt tasarrufu anlamına gelir.

Güneş enerjisi ve ısı pompaları gibi yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemlerle hem daha az yakıt faturası ödenir hem de çevre daha fazla korunmuş olur. Kombinin elektronik olması ve oda sıcaklığını hassas biçimde kontrol edebilmesi gerekir. Oda sıcaklığına göre kapasitesini ayarlayan modülasyonlu kombiler daha az yakıt tüketir.

Tam güvenlik sistemine sahip olması ve servis hizmetlerinin kaliteli olması, kombiler açısından en önemli konular arasında yer alır. Cihazların tüm çalışma ömürleri süresince yakıt, servis ve bakım maliyetleri kullanıcıya önemli tasarruf sağlar.

Tasarruf için kombi kadar uygun radyatör seçimine de dikkat etmek gerekir. Radyatör seçerken, odalardaki camların altını tam kapatacak şekilde radyatör seçmek (ince panel radyatörler) homojen ısı dağılımı sağlayacaktır. Bosch’un ileri teknoloji ürünü yoğuşmalı kombisi Condens 2500 W, yaklaşan kış günlerinde yüksek verimi sayesinde, gaz tüketimini azaltırken, ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Kurulum ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Condens 2500 W, modern ve kompakt tasarımıyla evlere üstün bir konfor sunuyor. Condens 2500 W ısıtma maliyetlerinde sağladığı yüksek tasarrufla bu kış hem evleri hem de kullanıcıların bütçelerini rahatlatmaya aday…

Şık görünümünün yanı sıra az yer kaplayan Bosch Condens 2500 W, en dar alanlara bile kolaylıkla monte edilebiliyor.  Bosch Condens 2500 W, açık ve net şekilde yapılandırılan LCD kullanıcı arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Birkaç tuş ve işlevsel sembollerden oluşan arka aydınlatmalı ekran sayesinde karanlıkta bile kolayca görülebiliyor.

Daha ekonomik ısınma için bunlara dikkat ediniz; 

Yüksek yakıt tasarrufu sağlayan Bosch Condens 2500 W’nin yanı sıra Bosch kullanıcılara tasarruflu ısınma yöntemleri için altın öneriler de sunuyor. Daha ekonomik bir ısınma için bunlara dikkat ediniz :

Bütçeleri rahatlatacak ekonomik Bosch kombi çeşitleri için Bosch Isı Sistemleri Çağrı Merkezi 444 4 474 ve www.bosch-climate.com.tr web adresinden daha fazla bilgi alınabilir.

Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2014 yılında yaklaşık 13.400 çalışan ile 3.1 milyar Avro’luk (Yüzde 67’si Almanya dışında) ciro gerçekleştirilmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır. 

Bosch Grubu; Robert Bosch GmbH’ı, 360’dan fazla alt kuruluşunu ve 60’dan fazla ülkede bulunan yerel şirketleri içermektedir. Satış ve hizmet alanlarındaki iş ortakları buna dâhil edildiğinde Bosch, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Dünya çapındaki bu gelişim, üretim ve satış ağı büyümeye yönelik temeli oluşturmaktadır. 2014 yılı kesinleşmemiş finansal verilerine göre, yaklaşık 290.000’den fazla çalışanla 48.9 milyar Avro ciro gerçekleştirilmiştir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri için 2012 yılında yaklaşık 4,7 milyar Avro harcanmış olup, dünya çapında yaklaşık 4.600 adet patent için başvuruda bulunulmuştur. Tüm ürün ve hizmetleri göz önüne alındığında, Bosch, yenilikçi ve faydalı çözümleri sayesinde yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktadır.