Pek de yalnız kalınan bir yer değil: Ortak kullanılan banyolar için mükemmel fikirler

Sayısız diş fırçası, açık bırakılmış diş macunu tüpü ve renk renk, çeşit çeşit havlu. Oda arkadaşınızın oje koleksiyonunu ve soğuk ayakları için kullandığı pembe sıcak su torbasını da ekleyin. Banyolar sadece kişisel hijyen amaçlı bir alan olmakla kalmaz, aynı zamanda günlük olarak kullanılan aksesuarlar için de uygun bir ortam sağlar. Hepsinden de önemlisi, ortak kullanılan her apartman dairesindeki popüler buluşma mekanıdır. Bu nedenle sade ve işlevsel bir banyo, birlikte yaşayan kişiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Duravit, sadece genç tasarımıyla etkilemekle kalmaz, DuraStyle ve Darling New serilerindeki giriş seviyesi fiyatlarıyla da şaşırtır.

Özellikle, kurulumu hızlı ve kolay yapılan mobilyalar revaçtadır. Yeterli saklama alanı ve lavabo kenarları da dâhil geniş yüzeyler olmazsa olmazdır. Çünkü paylaşılan bir apartman dairesinde aynayı nadiren tek başınıza kullanırsınız.  Duravit’in kapsamlı banyo serisi DuraStyle, meşe veya Amerikan ceviz ağacı ve uyumlu seramiklerden oluşan mobilya aksesuarlarıyla akıllı bir dolap kombinasyonu sunar. Açık raf, her türlü banyo aksesuarını saklamak için kullanılır. Ekstra düz klozetli ve yumuşak kapanma sistemli asma tuvalet DuraStyle, mükemmel bir şekilde entegre olur. Duravit Rimless modelin temizliği son derece kolaydır. Temizlik sırasının kimde olduğuna dair tartışmaları da ortadan kaldırır.

Darling New serisi, yaratıcı olasılıklarla doludur. Lavabonun hem kolon ayaklı hem de tezgah altı modeli, diş fırçası ve diğer eşyalar için yeterli alan sağlar. Bu serinin tasarım özelliği, uyumlu yarı dairesel şekildir.

Ortak yaşanan bir apartman dairesindeki banyoya sadece en iyi arkadaşınızın salatalık maskesi değil, rengarenk havlular, sabunlar ve diğer tekstil ürünleri de renkli dokunuşlar sunar. DuraStyle ve Darling New serilerindeki tüm banyo mobilyaları şimdi, Yeşimden Kayısı İncisine 30 farklı tonda mevcuttur. Her oda arkadaşı için doğru yüzey sağlanacak.

İlk özel banyo için kriterler şunlardır: Çok işlevli ve kolay temizlenebilir olmalı, bol miktarda saklama alanı sağlamalı ve kendi fikirlerinize alan bırakmalıdır. Tek soru, fiyatı. Bu kadar mükemmel bir banyo, tahmininizden çok daha azına mâl olur ve her keseye uygundur. Eğlence, daha taşınmadan başlayacak.