Uluslararası Teknik Kompozit Membran Fuarı: üretimden nihai çözümlere

Texwork® tek bir çatı altında, teknik membran sektöründeki tüm üreticileri bir araya getirmek, yeni ortaklıklar ve canlandırılmış ağ platformu oluşturmak için düzenlenen bir Serge Ferrari özel etkinliğidir. Uluslararası alanda iş geliştirmek ve Texwork®’e yeni bir soluk kazandırmak için fuar bu yıl ilk defa İstanbul’da düzenlenecek.

14-15 EKİM İSTANBUL

Haliç Kongre Merkezi

Serge Ferrari yıllar önce bu özel etkinliğin organizayonu ile ilgili girişimi başlattı. Lyon’da küçük bir fuar olarak başlayan Texwork yıllar geçtikçe daha da büyüdü ve uluslararası bir etkinlik haline dönüştü. Fransa’da 15’in üzerinde Texwork etkinliği düzenlendi  ve teknik kompozit malzeme endüstrisindeki çok sayıda profesyonelin dikkatini çekti. Strasburg’daki (2008 ve 2011) en son etkinlikler için Texwork 9 ülkeden 50’den fazla katılımcı ve Avrupa’ nın her yerinden 1600’den fazla ziyaretçiyi ağırladı. Canlı Uygulama için tahsis edilmiş bir alan ve sürükleyici konferans programıyla fuar birçok katılımcı ve ziyaretçi için unutulmaz bir tecrübe oldu.

Pub A3 Texwork 2015.indd

Texwork, Türkiye ve Avrupa’dan alanında uzman birçok katılımcı ile 2 gün boyunca teknik membran sektörünün tüm önemli tedarikçileri ile buluşma noktası oluyor.

  • Makineler (Kaynak makineleri, kesim masaları, dikiş makineleri, …)
  • Aksesuarlar ve Yazılımlar
  • Dağıtım
  • Sistemler ve Çözümler cephe sistemleri, asma-germe yapılar, modüler yapılar…

Pub A3 Texwork 2015.indd

Konferans Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek konferanslar ile sektörel yeniliklerden haberdar olun.

14/10/2015
Asma-Germe Mimarisi ve Spor Yapıları Konferansı
10:00 – 17:00
POPULOUS, WERNER SOBEK, TRANSSOLAR katılımıyla

 

15/10/2015
Güneş Koruma Sistemleri ve Akustik Çözümler ile Konforlu Yaşam Konferansı
10:00 – 17:00

 

Ayrıntılı bilgi için:
 www.texwork.eu
www.sergeferrari.com
www.wernersobek.de
www.populous.com
www.transsolar.com