(Ege Seramik) CERSAIE’de İddialı

Ege Seramik, 28 Eylül – 2 Ekim 2015 tarihlerinde İtalya’nın Bologna kentinde gerçekleşecek olan seramik, banyo mobilyaları ve vitrifiye üzerine dünya fuarları arasında birinci sırada sayılan CERSAIE Fuarı’na katılarak Türk seramik sektörünü gelmiş olduğu noktayı müşterilerine kanıtlamaya hazırlanıyor.

Dünya’nın en büyük seramik fuarı olarak nitelenen CERSAIE Seramik Fuarı bu yılda yerli yabancı birçok tasarımcı, sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırlayacak. Sektörün önemli yeniliklerinin sergileneceği fuara 2015-2016 koleksiyonundan 14 ürün ile katılacak olan Ege Seramik, yurt dışı taleplerini yakından takip edecek.

CERSAIE Fuarı’na, Ege seramik olarak aylar öncesinden hazırlanarak uluslararası pazarda tüm yeni ürünleri tanıtmak, onları yurt dışındaki müşterilere ulaştırmak ve yeni talepler toplamak için çalıştıklarını belirten Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Üretimde en son teknoloji kullanarak, pazarımızı yakından takip ederek katma değeri yüksek ürünler imal etmeye çalışıyoruz. Portföyümüzde bulunan ürünlerimizi son kullanıcımıza erişebileceği, makul fiyat ama kaliteden asla ödün vermeyen bir strateji ile ulaştırıyoruz” diyerek sözlerine devam etti. “Her yıl yenilikçi ürünler üretmek adına yatırımlar yapıyoruz. Bu konuda sektörün en hızlı hareket eden firması olduğumuzdan eminim”

Türk Seramik sektörünü Avrupa’da temsil etmekten gurur duyduklarını belirten Yedigüller, Bu yıl İtalya’daki fuardan daha fazla beklentimiz var, Türk Seramik endüstrisinin geldiği noktayı artık tüm Avrupa’ya hatta dünyaya gösterdik. Türk seramik sektörünü yeni pazarlara ulaştırmak ve yeni alıcılarla buluşturmak adına CERSAIE Fuarı’na yeni ürünlerimiz ve ekibimiz ile 16.salon A56-B51 stantlarında çıkarma yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.SN GÖKSEN YEDİGÜLLER