Mutfağın En HAMARAT ve En UYUMLU Ankastre Seti “Silverline Moonlight”

T

ürkiye’de ve dünyada ankastre teknolojinde özellikle tasarım ve teknoloji alanında adından söz ettiren Silverline Ankastre, Moonlight serisi ile kullanıcılarına modern, fonksiyonel ve emniyetli 4 ürünü bir arada sunuyor…

Minimalist yaklaşımla tasarlanan mutfaklarla uyum gösteren Moon Light set içinde davlumbaz, mikro dalga fırın, ocak ve fırın yer alıyor. Gri rengin hakim olduğu set kullanıcısına kolay, hızlı ve emniyetli çözümler sunuyor. Set içinde yer alan Silverline Davlumbaz; konumu ne olursa olsun her mutfağa entegre edilebilme özeliği ile tüm mutfaklara ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca açılı ergonomisi sayesinde, yemek yaparken size kullanım kolaylığı sağlıyor…Şık tasarımı ve cam yüzeyi mutfağınıza estetik katarken, dokunmatik ekran özelliği de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Moon Light içerisinde yer alan Silverline Ocak; cam yüzeyi ile temizlik konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor. Otomatik gaz kesme emniyeti ve otomatik ateşleme özellikleri ile hem güvenli hem de kolay kullanım fırsatı veriyor.

Moon Light setin bir diğer parçası olan Silverline Fırın; dijital ekranı, dijital programlanabilir saat ve pişirme süresi özellikleri ile kontrolü size bırakıyor. Otomatik devre kesicili dijital zamanlayıcısı ile pişiriminizi önceden belirlediğiniz sürede sonlandırıyor. Opsiyonel teleskopik ray sistemi ile kullanım kolaylığı sağlarken, A sınıf enerji tüketimi sayesinde bir fırından beklediğiniz her şeyi sunuyor.

Serinin en yeni üyesi mikrodalga fırın ise 8 otomatik, 2 kombine pişirme programı alternatifi sunuyor. 95 dk. ayarlanabilir pişirme süresi, mikrodalga ve ızgara fonksiyonları, kontrollü açılır kapağı ile fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.