Banyolardaki kötü koku kabus olmaktan çıkıyor!

Banyoda ferah bir hava solumayı kim istemez ki? Özellikle yaz aylarında ve lodosun etkili olduğu günlerde banyoların ortak sorunları arasında yer alan kötü kokular için artık bir çözüm var. Yenilikçi Geberit DuoFresh WC sistemleri tuvaletlerin bulunduğu ortama temiz hava getirerek, ferahlatıcı çözümler sunuyor.

Banyolarda yaşam kalitesini düşüren kötü koku sorunu, Geberit ile kabus olmaktan çıkıyor. Banyolardaki kötü koku problemini pratik bir şekilde çözmek üzere tasarlanan DuoFresh, kokuları klozet taşının içinden emerek, ortamı kötü kokudan arındırıyor. Ortama temiz hava salınımı sağlayan Geberit DuoFresh gömme rezervuar sistemi fonksiyonel özellikleri ile banyolarda maksimum hijyen sağlıyor.

Banyolardaki kötü koku nasıl çözülür?

Geberit DuoFresh gömme rezervuar, kötü kokuları klozetin içinden alıyor, kumanda kapağında bulunan aktif karbon filtre sayesinde temizliyor ve temiz havayı ortama geri veriyor. Havalandırma borularından veya diğer havalandırma sistemlerinden bağımsız olarak çalışan bu sistem ile özellikle yaz aylarında daha çok rahatsız eden kötü kokuları temizleyerek, banyonuz için ferah bir hava sağlıyor.

Geberit DuoFresh İmaj Görseli

Temizlerken enerji tasarrufu sağlayın

Geberit DuoFresh’in enerji tasarruflu koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor.Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava veriliyor. İsterseniz otomatik olarak 10 dakika içinde kapanan, isterseniz de manuel olarak kapatabileceğiniz sistem sayesinde banyonuzda temiz hava akışı kontrollü şekilde sağlanıyor. Böylece ortamı havalandırmak için ortaya çıkan enerji kaybı önlenmiş oluyor.

Geberit DuoFresh
Ayrıntılı bilgi için www.geberit.com.tr