(KELEBEK)’ten mutfakları 
tümüyle DEĞİŞTİREN kampanya

Kelebek Mutfak, yüzde 15 indirimle sunduğu ürünlerini ‘Üçlü Ankastre Set veya Bulaşık Makinesi Hediye’ kampanyasıyla buluşturarak, yepyeni bir mutfak hayali kuran müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Mutfak sektörünün en fazla mağazaya sahip markası  Kelebek Mutfak, Türkiye’deki tüm bayilerinde geçerli kampanyaları ile müşterilerine çok özel indirim, montaj ve ödeme kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Mutfağını baştan aşağı yenilemek isteyen kullanıcılar için Teka Ankastre markasıyla işbirliği yapan Kelebek Mutfak, 15 Nisan-15 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli ‘Üçlü Ankastre Set veya Bulaşık Makinesi Hediye’ kampanyasıyla çok özel avantajlar sağlıyor.

KELEBEK’ten mutfakları 
tümüyle değiştiren kampanya!-1

“Yenilenen mutfağım eski beyaz eşya ile
uyumlu olacak mı?” diye düşünmeye son
Şık tasarımlarla tamamlanmış yepyeni bir mutfak isteyen müşterilerinin, ankastre cihaz ve bulaşık makinesini de yenilemeyi amaçlayan Kelebek Mutfak; mekanların havasını değiştiren mutfak modellerini  birbirinden avantajlı seçeneklerle sunuyor. Tüketici, mutfağında kullandığı eski beyaz eşyası ile yeni mutfağının uyumlu olup olmayacağı gibi konuları artık düşünmek zorunda kalmıyor. Çünkü tüketicilerin hayallerini gerçekleştiren Kelebek Mutfak’ın yepyeni bir ankastre set veya bulaşık makinesi hediye ettiği kampanya ile mutfaklar baştan aşağı yenileniyor.

Estetik ve fonksiyonel ürünlerini, yüzde 15 indirim fırsatı ve 9 taksitle tüketiciyle buluşturan Kelebek Mutfak, yeni kampanya ile hediye ettiği ocak, fırın ve davlumbaz seti veya yarı ankastre bulaşık makinesini, müşterilerinin alışveriş tutarına göre iki ayrı kategoride sunuyor.

Kelebek Mutfak, kampanya kapsamında alışveriş tutarı 8.990 TL ve üzerine çıkan müşterilerine, 1.199 TL değerinde Teka Ankastre marka ‘Üçlü Ankastre Set’ (Fırın + Paslanmaz 4 Gazlı Ocak, Davlumbaz Seti veya Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi) hediye ediyor.

Müşterilerin alışveriş tutarının 11.990 TL üzerinde olması durumunda ise Kelebek Mutfak, 1.879 TL değerinde Teka Ankastre marka ‘Üçlü Ankastre Set’ (Fırın + Kristal Cam Gazlı Ocak + Davlumbaz veya 1.296 TL değerinde Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi) hediye ediyor.

Kullanıcıya ve mekana özel çözümler sunan tasarımları ile mutfakların havasını değiştiren Kelebek Mutfak’ın uzman mimari ekibi, mutfakların genişlemesi ve özellikle açık mutfak tercihlerinin artmasıyla birlikte öne çıkan düzenli depolama ihtiyacına da akılcı çözümlerle cevap buluyor.

KELEBEK’ten mutfakları 
tümüyle değiştiren kampanya!-2

 


Kelebek Mobilya Hakkında
Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.