(Casper Excalibur)KDV Bizden” Kampanyasını Duyurdu!

Casper, işlerinde yüksek kalite çıktı elde etmek isteyen tasarımcıların ve verimliliğin yüksek düzeyde olması için bilgisayarda performansa, güce ve mobilizasyona ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiyi sunmayı amaçlayan Excalibur G911 laptoplarda KDV oranı kadar indirim uygulamaya başladı.

“Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu!” sloganıyla duyurulan ve KDV oranı kadar indirim sunulan kampanya tam 10 gün boyunca sürecek ve sadece Casper web sitesindeki alışverişlerde geçerli olacak.

Excalibur G911 mimar, mühendis, öğrenci ve yazılımcı gibi profesyonel kesime hitap ediyor. En yüksek performansa sahip işlemci olan 11. Nesil Intel Core i9-11980HK modelini barındıran G911, aynı zamanda mobil platformlardaki en yüksek ekran kartlarından biri olan NVIDIA GeForce RTX3080 16GB’ye de sahip. 16GB ile Türkiye pazarında az bulunan bir ekran boyutunu kullanıcılarına sunan Casper Excalibur, WQHD 2.5K 165HZ 500NIT %100 sRGB ekranı ile üst seviye detayları ve özellikleri içerisinde barındırıyor.

Bütçeye ve ihtiyaca göre özelleştirilebilen Casper Excalibur G911’deki “KDV Bizden” kampanyasına buradan ulaşılabilir.


Casper
Türkiye’nin teknoloji alanındaki temsilcilerinden ve Türkiye’de dijital dönüşüme yön veren markalarından Casper, 1991 yılında faaliyetlerine başladı. 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper, tüm ürünlerin tasarım ve AR-GE süreçlerini kendi mühendisleri ile yürütüyor ve yıllık 1 milyon üretim yapabilme kapasitesine sahip. Uluslararası beğeni kazanan tasarım, malzeme ve renk seçimlerini tasarım ekibi ile yürüten Casper, Türkiye’de tüketiciye özel üretim yapma becerisi olan tek bilgisayar üreticisi olarak kullanıcılara yüzlerce çeşit konfigürasyon imkânı sunuyor. 

Global çapta kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini, geniş hizmet ağı ve yerel üretim avantajlarıyla birleştiren Casper; VIA, Nirvana ve Excalibur markalarıyla telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC’lere kadar uzanan geniş ürün gamı ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyor. Türkiye’nin tek teknoloji tabanlı ödülü olan Tech Brands Turkey’i üst üste 2. kez kazanan Casper, halk jürisi ile belirlenen Türkiye’nin bütünleşik pazarlama ödülü The ONE Awards’da da teknoloji üreticisi kategorisinde yılın en itibarlı markası ödülünün de sahibi.