(QUA)’nın DONA ARMATÜR SERİSİ ile Mekanlara Fonksiyonel Çözümler…

QUA’nın tasarlayıp ürettiği “Dona Armatür Serisi” şık ve zarif tasarımı, ergonomik yapısı ile banyo ve mutfaklarda pratik kullanıma imkan tanıyor. QUA’nın bu özel tasarımlarıyla banyolar ve mutfaklar yeni bir anlam kazanıyor.

QUA’nın tasarlayıp ürettiği modern çizgileri ile dikkatleri çeken “Dona Armatür Serisi” yeni nesil banyo ve mutfaklarda çözüm ortağınız oluyor. Seri, Krome-Rose Gold ve Siyah-Rose Gold kaplama seçenekleri, minimal tarzı kumanda koluyla tercih edildiği alanlara modern ve estetik görünüm kazandırıyor.

QUA’nın yeni armatür serilerinden olan ve tasarımı ile dikkatleri çeken Dona’nın lavabo, banyo ve mutfak bataryası da mevcut. Diğer serilerden farklı olarak Dona Armatür Serisi’nin banyo bataryasının çıkış ucu 90 derece dönüşlüdür. Böylece suyun yönünü değiştirebilir ve serinin bu özelliği sayesinde banyolarda ergonomiyi ön plana çıkarabilirsiniz.

2020 tasarımlarının her biri birbirinden iddialı QUA markalı tasarımlar en son teknolojik yenilikler kullanılarak üretiliyor ve çağın mekanlarının vazgeçilmez unsurları oluyor.