(Duravit)’in AKILLI Klozetleri Sayesinde Banyolara KONFORLU Hijyen Geliyor…

Banyolarda daha sağlıklı ve konforlu bir ortam yaratan Duravit, tuvalet ürünlerini kendinizi daha iyi hissetmeniz için hijyen ve temizliğe kesin çözümler üretecek şekilde yeniden tasarlandı. Duravit’in yenilikçi ürünlerinden SensoWash® serisi duşlu klozetler, fonksiyonları ve pratik özellikleri ile temizliğe ayrılan zamanı azaltırken, gerçek anlamda modern tuvalet hijyeni sağlıyor.

Serinin SensoWash® Slim model klozetleri yavaş kapanır kapak mekanizması ve “rahat taharet” özelliklerine sahip. Özel tasarlanmış taharet bölümünün kullanım rahatlığının yanı sıra kolaylıkla çıkarılıp, temizlenebilir oturma kısmı hayatınızı kolaylaştıracak.

Ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan The SensoWash® Starck e model duşlu klozet ise “değiştirilebilir sprey başlığı”, “enerji tasarrufu modu” ve “gece ışığı” gibi ek özelliklere sahip. Ayrıca tüm Sensowash duşlu klozetlerin narin ve zarif akıllı uzaktan kumandası sezgisel olarak da çalışabiliyor.

Duravit klozetlerin hijyen açısından önemli bir diğer  avantajı ise, fırınlama işlemi sırasında seramik yüzeyine kaplanan özel antibakteriyel HygieneGlaze 2.0 kaplama.

Bu özel antibakteriyel kaplama ise hızlı ve etkili bir şekilde mikropların %99.9’unu öldürerek, uzun süreli temizlik ve hijyeni garanti ediyor.