(Granito Rino) Tasarım Ürünleriyle UNICERA FUARInda!

27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek olan Unicera İstanbul Seramik Mutfak Banyo Fuarı önemli markaları bir araya getirecek. Bu yıl Giranito Rino’nun da katılacağı fuar birbirinden ünlü tasarımlara ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin en büyük karo üreticisi olan Rino, karo üretiminde uzun yıllara dayanan deneyimini, her pazara, her alana ve her ihtiyaca kaliteli tasarım çözümleri sunmaya devam ediyor.

Farklılaşmış işlevsellikleri ve estetik tasarımları bir araya getiren Rino, CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek olan Seramik Mutfak Banyo fuarında özgün ve tasarım ürünleriyle görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü İtalyan mimar Maurizio Molini tarafından tasarlanan seramiklerle, dekorlarla uyumlu interaktif bir konsept yaratılabiliyor. Gelişmiş teknolojileri, modern tasarım trendlerini, yenilikçi karo uygulamalarını; renk, boyut, desen ve işlevlerin mükemmel uyumuyla harmanlayan Rino, mimar ve iç mimarların projelerine yeni çözümler sağlar ve yaratıcılıklarına ilham veriyor.

CNR Expo İstanbul Unicera Fuarı’nda B02 standında görücüye çıkacak olan Rino seramikler, 27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında tasarım severlerle bir araya gelecek.