MUROGRO FUTURE” Koleksiyonu ile ​Duvarlarda Rönesans Etkisi…

Sirpi markasının “Murogro Future” duvar kağıdı koleksiyonu, İtalyan zarafetini ve estetiğini yansıtan tasarımları ile yaşam alanlarınızda fark yaratacak.

HannaHome’un temsilcisi olduğu İtalyan Sirpi markasının “Murogro Future” duvar kağıdı koleksiyonu; Michalangelo, Dante ve Leonardo Da Vinci gibi Rönesans sanatçılarının mimari, heykel, resim ve edebiyat alanlarındaki unutulmaz eserlerinden izler taşıyor.

Geleneksel damask desenlerini, kahve ve lacivert gibi klasik stilin belirleyici renkleri yanı sıra krem ve bej gibi açık tonlar ile de yorumlayan “Murogro Future” koleksiyonu; desenlerini tamamlayan düz ve ince çizgili tasarımları, dönemin etkilerini yansıtan kolajlara sahip dijital duvar panoları ile “yeniden doğuş”un etkileyici atmosferini yüzyıllar sonra evinize taşıyacak.

Sirpi’nin tüm koleksiyonlarında olduğu gibi “Murogro Future” duvar kağıdı koleksiyonu da, insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasının yanı sıra kolay temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok teknik özelliğe sahip.