Yeni nesil yönetici ofislerine (Addo Furniture) yorumu: CEO

Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla ofis yaşamına yeni bir soluk getiren Addo Furniture, fonksiyonelliği ile dikkat çeken Ceo grubu ile modern ofislerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Günümüzün ofis trendlerini fonksiyonellik ve tasarım felsefesi ile buluşturan genç ve dinamik marka Addo Furniture, yönetici ofislerinin alışılagelmiş klasik görüntüsüne modern, çarpıcı ve şık bir yorum getiriyor. Zarif, şık ve kullanışlı formuyla dikkat çeken CEO, çalışırken ihtiyaç duyulabilecek bütün modülleri bir arada toparlayarak fonksiyonel kullanım sunuyor. Addo Design Team tasarımı olan CEO, kahverengi ve grinin klasik şıklığını ahşabın sıcak yüzeyi ile birleştiriyor. Yönetici ofislerine yeni bir alternatif getiren tasarım, asil formuyla kurumsal ifadeyi güçlendirerek prestij sağlıyor. Klasik ahşapla metal birlikteliğinde kendi tasarımını oluşturmak isteyenler için ayak, tabla ve çekmeceler istenilen renklerde tasarlanabiliyor.

Yeni nesil ofis yaşamına Addo imzası…

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda ‘kimliği olan’ mekânlar yaratan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörde güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor.