Animasyon Filmi Kılavuz Oldu!

Yayınladığı ilk animasyon videosu ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Benevre Beytepe Projesi eğlenceli tanıtım videosunun ikincisi yayımlandı.

29 yıllık tecrübesiyle konut sektörüne farklı anlayış getirmeye devam eden Elbiz İnşaat, Benevre Beytepe Projesi ile de konut sektöründeki iddiasını sürdürmeyi amaçlıyor. Projenin tanıtımında alışılmışın dışına çıkan inşaat firması ilk yayınladıkları animasyon tanıtım filminin ikincisini de geçtiğimiz günlerde yayınladı. Kün Medya imzalı videonun ilki, yaklaşık 5 bin izlenme oranına yaklaşırken ‘Kira ve Aidat Garantisi’ başlıklı ikinci videonun ise ilk videoyu geride bırakması düşünülüyor.

Kira ve aidat garantisi

225.000’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan projenin ilk tanıtım videosunda ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılırken; ikinci videoda ise projenin önemli bir özelliği olan ve konut sahiplerini koruma altına alacak olan ‘Kira ve aidat garantisi’ basamak basamak anlatılıyor. Elbiz İnşaat, bu sayede konut sahiplerinin yıllık kontratının yüzde 50’lik kısmını garanti altına alıyor.

Birçok projede dikkat çeken ancak tam olarak anlaşılması mümkün olmayan detaylar da Benevre Beytepe’nin eğlenceli tanıtım videosu ile kullanıcılara anlatılıyor.


Benevre Beytepe

1475491130_a4_beytepe_008_1001x1200

Elbiz İnşaat’ın 29 yıllık tecrübesi ile hayata geçen Benevre Beytepe Projesi, 225.OOO TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyenleri kazandırıyor. Peşinat fiyatına ev sahibi yapan proje Benevre Beytepe, kalite inşa eden hizmet anlayışı ile özellikle yatırımcıların ilgisini çekiyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe, 38 ile 106 m² arasında değişen Stüdyo,1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. İlklerin adresi de olan proje, sade ve şık mimarisi ile 2017 Ağustos’ta teslim edilecek.

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.